Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottatok a 4-es...

Mikor váltottatok a 4-es pelusra? Mennyivel nagyobb a 3nál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4hónapos. 7,5kg és még simán jó neki a 3-as sőt az egész pocakját beteríti és a tépőzár is majdnem egymáson van. Pampers premium care pelust használunk. Nagyon meg vagyok vele elégedve soha nincs baleset. Viszont kaptam most 2csomag pelust ajándékba. Így 5csomag 3as pelusom van. Félek, hogy mire sorra kerülne kicsi lesz. Volt aki 9kg-nál még használta a 3ast?
2012. júl. 26. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 7 hónapos és most váltottunk 4-es pelusra. ő most 7, 5 kg és 68 cm. Egyébként mi is Pampers-t használunk.
2012. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én fiam is 7,5kg és 68:) Csak 3hónappal kisebb. És miért kell váltanod? Már kicsinek tűnik a 3-as? Köszi
2012. júl. 26. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi még kicsi tovább is használtuk, mint ahogy rá van írva.

6.5 kg-ig a kettest, 9 fölött valamivel a hármast, most 11.5 kg és négyest használunk. Lehet, hogy kicsit feszülős lesz, de azért használható

2012. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóval nagyobb egyébként a négyes. 7 kilósan rápróbáltam, ahogy írja, de akkor még egyértelműen nagy volt rá. Nekem úgy tűnik, hogy szűkebb a határ, mint ahogy feltűntetek: 7-18 kg, ez a valóságban inkább olyan 9-14 kg lehet
2012. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál a Libero vált be. 1 évesen 9 kg volt, és akkor még 3-as méretet hordott. Rá pár hétre viszont valahogy már kicsinek tűnt a 3-as, de a 4-es még nagynak.

Vettem Pampersből 4-est, hátha az más méretezés, de nem bírta a bőre. Így amíg tudtam, a 3-ast adtam rá, aztán egyszer csak jó lett a 4-es. Végül a bugyipelusnál kötöttünk ki - amikor már nem feküdt nyugton a pelenkacserénél -, és ez a legjobb.

2012. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a Liberonál úgy van, hogy méretben nem sokkal nagyobb a különbség, hanem inkább a nedvszívó-képességet nézve többet bír a 4-es.
2012. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam 9,5 hós de nincs egész 9 kg. Most kezdem úgy érezni, hogy kelleni fog a négyes méret nappalra is. Étszakára már 7 hónapos korától a premium care 4-est használjuk. Nappalra hármas dadát. De a legközelebbi rendelésnél már a 8-18 kg-sat fogom kérni. ;-)

Nem nagy szám ha kinövi a pelit. Bontott és bontatlan csomagban is elkapkodják ha felrakod teszveszre, vaterára, apródra, jófogásra. :-D

2012. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor van esély, hogy még jó legyen a pelus. Azt számoltam, hogy kb 400db pelusom van. Ez kb 2-2,5 hónapig elég. Most az a kérdés, hogy mennyit hízunk növünk ennyi idő alatt. Gondolom ez a fajta hízás most egy kicsit lassulni fog. Max tényleg akkor majd eladom valakinek, vagy megpróbálom elcserélni nagyobbra.
2012. júl. 26. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Épphogy van rá esély. Mi is mindig így kicentiztük, meg bevásároltam előre. Aztán áttértünk a mosható pelenkára az eldobhatók meg állnak a szekrényben. Szép lassan, de fogynak. Ebből megtanultam, hogy nagyon előre nem szabad bevásárolni. Maximum egy hónapnyi adagot. Sose tudhatod, hogy épp mi miatt kell majd más fajta.
2012. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!