Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás sok átszállással 1...

Utazás sok átszállással 1 évessel?

Figyelt kérdés
Komáromból Pestig 1,5 óra, majd helyi közlekedéssel a pályaudvarig(40perc), onnan 2,5 óra Püspökladány,és még 30perc a célig! 1 éves gyermekkel ez bevállalható? Szerintem nem! Egyedül nem jár még!
2012. júl. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
3,5 óra utazás ha jó számolom. Szerintem nehezen fogja viselni az utazást főleg ha meleg lesz.
2012. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg. Az nem baj hogy nem jár- babakocsival haladósabb a dolog és pakolni is tudsz rá.A lényeg hogy ne siess szépen kényelmesen haladjatok ,csatlakozás van bőven. Én biztos úgy mennék hogy korán indulnék,délelőtt felérnék Pestre és ott a gyerekkel sétálnék.

A nyugatitól nincs messze a városliget, ott az állatkert ,meg lehet ejteni az uzsonnát,egy kis alvást .Így a két vonatút között pihen egy kicsit ,és egyikőtöknek sem megterhelő.Szaladgálhat , mehet játszóterezni , mozogja ki magát.Az sem baj ha szurtos lesz , a vonatokhoz képest semmi :) Lehet hogy így egy egész nap lesz az út de egy élmény és nem idegbaj ! Én tuti nekivágnék.

2012. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vállalható, én is sokat és messze utazom a kislányommal kezdettől, szintén több bp.- i átszállással a nagymamákhoz, dédikhez.

Mi nem babakocsival közlekedünk, hanem hordozom, így háton levő babával és egy szép nagy banyatankkal, vagy húzós bőrönddel nagyon könnyű közlekedni:). Ha nincs hordozótok, esetleg kérj kölcsön meitait vagy csatost, a kicsid ezekben gond nélkül "szállítható".

2012. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi sokat utaztunk/utazunk tömegközlekedéssel, mivel nincs autónk. Míg kisebb volt, sokkal könnyebb volt vele utazni, mint most.

Kettesben mentek a gyerekkel? Mert akkor én is azt javaslom, hogy vagy hordozó és gurulós bőrönd vagy könnyű sportkocsi és gurulós bőrönd, de akkor legyél optimista, hogy segítenek fel- és leszállni. Ha valaki megy még veletek, akkor babakocsi és bőrönd, a kocsiban jól tud aludni.

Biztosan nyűgösebb lesz a kicsi, már csak azért is, mert meleg van, de ha te úgy gondolod, vállald be nyugodtan az utat. Ők rugalmasabbak, mint mi, te jobban ki leszel purcanva, mire odaértek. Ami nehézséget okozhat inkább, hogy nem megy, de gondolom mászik ezerrel. Ha álldogálni már szeret, nyugodtan állhat a vonatülésbe kapaszkodva, ez is jó móka, ahogy az ülésen térdelés vagy az öledben állni és úgy kukucskálni hátra fele.

2012. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!