Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kisbaba mellett hogy ne...

Két kisbaba mellett hogy ne legyek idegbeteg, milyen nyugtatót lehet hozzászokás nélkül alkalmazni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Tudom és érzem, hogy ki vagyok merülve, viszont tényleg nincs kire hagyni őket, hogy sétálgassak vagy akármit csináljak nélkülük. Egyedül még a parkba sem tudom őket levinni, mert hiába a tesókocsi, nem bírom el, már így is szét van a gerincem a sok cipelgetéstől. Nem akarok csapkodós ordibálós pszicho-mami lenni, de már nagyon ki vagyok. Keresünk már másik lakást, de valahogy addig is túl kéne élnem. Ötletek?
2012. júl. 26. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Sedatif pc. Nem reklámozom, de tényleg bevált nekem. Volt eg időszak, amikor még altatónak is használtam, mert nem bírtam elaludni már a fáradtságtól. ( Komolyan írom tényleg létezik ilyen,anynira fáradt voltam, h amikor átlendültem a holtponton, már nem bírtam elaludni). Akkor is használt.

De van más gyógynövényes "nyugtató" is!

2012. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és magne b6, ami még jó ilyenkor.
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak :( Tudom,hogy nem könnyű 2 kisgyerekkel. Nekem is az egyik 25 hónapos a másik 3 hetes,nagyon be kell osztanom az időmet.

Ez nem kifejezett nyugtató,de elvileg az idegességre jó: Magne B6,én ezt szedem. Esetleg Sedakur forte, ezt még nem próbáltam.

Kitartás,majd felnőnek :)

2012. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magnesium Phosphoricum és Kalium Phosphoricum Schüssler ók.

1 hétig napközben óránként 1-1 szemet vegyél be (előtte-utána 15 percig ne egyél és igyál). aztán elég már csak napi 3*1.

Esténként Sedacur Forte, lefekvés előtt 2 tbl.

Ha szoptatsz még éjjel, akkor az éjjeli szopi után Coffea Cruda C30-as homeós golyóból 5 db-ot elszopigatni.

És muszáj megoldani, hétvégén, alvásidőben menj el fagyizni egyedül, ülj ki a parkba egy Nők Lapjával vagy menj el úszni.

2012. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltatok! Délután kell menni gyógyszertárba, be is szerzek ezt-az. Nem akarom a bébiken levezetni a feszültséget (még emlékszem milyen gyerekként...), de úgy érzem már sokszor, hogy felrobbanok, és ezt ők is érzik ugye :( Bizony egy úszás is jót tenne, minden szempontból, vagy ha csak eljutnék vmi gyógytornára. Köszi még egyszer mindenkinek.
2012. júl. 26. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6 bevált. Mintha nem lennék olyan idegbeteg, mióta ezt szedem, napi 2x.
2012. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

/MÁR NEM SZOPTATOK!!!/

Esténként benyomok egy felest és 4 év után visszaszoktam a cigire a nagy 3 éves a kicsi 3 hós szerinted mennyire vagyok kikészülve?

2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én kétszer szültem ikreket 13 hónap korkülönbséggel. kávé helyet citromfűtea segített amikor még csak ketten voltak. Mostanában a neuroptim is kell néha mellé...

Meg nem tudom mekkorák a gyerekek és, hogy pár órára rá tudod e bízni őket valakire, de ugye van a régi kedves ismerősünk, Jack Daniels...

2012. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!