Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyek egy 10...

Milyen játékot vegyek egy 10 hónapos babámnak? Ti mit játszotok együtt? Egyedül mivel szeret játszani?

Figyelt kérdés
Írjatok sokat.Köszi.
2012. júl. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Pici labda, de ne rongyból, hanem normálisat. Imádott utána mászni, ha gurítottam. Aztán szeretett zsepit tépkedni, papucsot bekapni (vettem neki egyet, direkt rágás célra). Aztán itt a csörgő, hol a csörgő. Fejére tettem egy anyag pelust, azt lehúzta és kacagott, ledobtam valamit mellé, valami puha plüssöt, akkor is kacagott. Ha valamit lóbáltam felette abba belekapaszkodott, el akarta kapni
2012. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kemény fedelű állatos könyvek jönnek be. Azokat imádja nézegetni, meg "olvas" belőlük, de van neki egy zenélő, villogó fényképezőgépe, ezek most a kedvencek. (Pont ma 10 hónapos)
2012. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk most a járássegítő a nagy kedvenc mert zenélni is lehet vele,de egyébként annál kezdett el felállni és lépegetni(16án volt 10 hónapos).De szereti még ha a sütifaló bödönbe én beillesztem a sütiket ő meg betologatja a kis ujjaival.bár most hogy fent jön a foga mindegy mivel játszik..csak be lehessen kapni.
2012. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!