Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak tüszös mandulagyu...

Kislányomnak tüszös mandulagyulladás miatt augmentin duot irt fel a doki.5. napon bepirosodott a puncija a nagyajak mellett nagyon! Viszket neki éjjel alig tud aludni! Valakinek bevállt már valami erre?

Figyelt kérdés
Dokink szabin! Neogranormon, Sudo nem használ, a kamilla és a Bepanthen párosítás pár órára nem viszket de nem javul! Mit lehetne rá tenni?SOS!Légyszi segítsetek akinek volt már antibiotikum után ilyen gondja!!!Tapasztalatok?

2012. júl. 27. 00:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 8-as válaszolóval, a probiotikum a bélbolyhokat védi, attól még a hüvelygomba ugyan úgy előjön, lehet a probiotikum akármennyire is jó....

Én is olvastam már hogy szokták a babáknál alkalmazni a canestent. Szerintem kérdezd meg a gyógyszertárban, hátha, mert ez sajnos a sudocreamtől tutira nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz idővel a helyzet.

2012. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi tuti gomba mert most már a szájában is van glicerines boraxon kivűl van más ami erre jó?
2012. júl. 28. 13:26
 13/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Van, de az elég erős szer (+állítólag keserű is), és vény köteles :(

Jó lesz az a borax, csak kitartóan kell használni!


Jobbulást!

2012. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Remélem rendben van a kislányod!? Minden jót kívánok Nektek!!! :)
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Képzeljétek a borax és grapefruit csepp szájon át csodákat tett:))Jól vagyunk köszönjük a segítséget!
2012. aug. 6. 19:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Grapefruit csepp??? Nahááát!! Mire való?


Örülök, hogy jobban van a babád!

2012. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!