Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig szoptatna, hogyha...

Ki meddig szoptatna, hogyha lehetősége lenne akár 3 éves korig is?

Figyelt kérdés
Tudom lavinát indítok. Kiváncsi vagyok a többség elválasztaná a babát vagy megvárná ,hogy esetleg magától elhagyja a szopikat.
2009. júl. 16. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy terveztem, hogy 1 éves korában reggel és/vagy este lesz majd szopi és kb másfél évesen elhagyom ezt/ezeket is.

(sajnos korábban leválasztotta magát :( )


Egyébként teljesen baba, anyuka, élethelyzet stb függő ez a kérdés, kár rajta összeveszni :)

2009. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most egy éves a lányom, a nappali alvás, az esti lefekvés előtt és éjszaka is szopik még. Kb. így is terveztem, szerencsére. Úgy gondolom, hogy 2 éves koráig szoptatnám, tovább nem nagyon, mert akkor már nagylány szerintem. De ha ő nagyon fogja igényelni, akkor nem fogom megvonni tőle.
2009. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 21 hónapos koráig cicizett.

Lányomat még csak 4 hónapja szoptatom, de remélem ő is legalább másfél éves koráig fog.

2009. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kb: 8-9 hónapig tervezem. Remélem sikerül addig.
2009. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves koráig terveztem de sajna ő már 10 hónaposan leválasztotta magát és a tápszer sem kell neki így babatejet adok neki azt nagyon szereti.
2009. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éves korig tervezem. Ha előbb elfogy, vagy ő elválasztja magát, így jártam, ha tovább akar szopizni, hagyom, de úgy érzem, 1,5 éves koránál tovább, de addig is max este már nem szeretném.

De ez nem választás kérdése, sajna, így a "HA"-val kezdődő mondatoknak nincs értelme:-)

2009. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves korig mindenképp jónak tartom, lányom 13 hós és jön a kistesó, azért akarom leválasztani. De ő nem így gondolja:-) Egyenlőre még hgyom, mert nem nagyon mennek a tejtermkek, de ha már megissza a tejet és nem hajtja meg-de legkésőbb fél év mulva leválasztom. Nem kívnok kettőt szoptatni egyszerre.
2009. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretném 1 éves koráig.
2009. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék a 6hónak is. Kevéske a tejem,minden nap kész kínlódás,de még megvan a napi adagja.Most lesz 5hós. Jó lenne kicsit tovább is,majd meglátjuk.... :o)
2009. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna 3 hónapig csak szoptatni.Sajnos 10 napos korától 3 hetes koráig csak tápszert ehetett.Most 3.5 hónapos még naponta kétszer tudok neki anyatejet adni.

A nagyobbak 4 ,2.5 hónapig szoptak,aztán hirtelen elapadt a tejem.

2009. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!