Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák?!

Tápszeres babák?!

Figyelt kérdés
Mért kell bántani a tápszeres babák szüleit?

2012. júl. 27. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell olyan kérdést feltenni,amiről tudod,hogy csak vita lesz belőle?
2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

nem kell :)

miért kéne?

jaaaaaa mert nem szoptatnak

én nagyon hálás vagyok annak aki kitalálta a tápszert

nekem nagyon kevés tejem volt

2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert egyes embereknek korlátolt a gondolkodása... Sz@rd le, ha bántanak! Vagy vágj vissza valamivel.
2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem bántom

sajnos az én babám is 5 hónapos kora után tápszeres lett mert nem szopikázott,de 4 hós koráig szín anyatejes volt fejtem neki ezerrel de elapadt..

utána tápszereztünk és nem izgatott,én mindent megtettem hogy kapjon annyi anyatejet amennyit csak lehetett, a mellem úgy nézett ki mint az aszalt szilva a brutális fejéstől.

ízlett neki a tápszer ízesítettet vettem neki MILDIBÉT banános ízűt ezt írta fel a védőnőm

mellette kezdtük a hozzátáplálást és kb 1 éves koráig kapott tápszert utána már azt ette amit mi.


sajnos a családban volt 1-2 gyengeelméjű aki nem fogta fel hogy nem tudom szoptatni a kislányomat sohasem de ez nem jutott el a tudatukig, és hozzám vágták hogyha szeretném a lányomat akkor 2 éves koráig szoptattam volna..

na ennyit erről, lettem is depressziós emiatt..

én mindent megtettem a babámért a család meg mindenki levan sz@rva....


egy volt tápszeres baba anyukája :)

2012. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem engem bántanak,hanem itt ezeken az oldalakon a szülőket,bár az én 2 lányom is tápszeres HA 2 -es,szerencsére engem nem szólt még le senki!NEM TEHETÜNK RÓLA HA NINCS TEJCSI
2012. júl. 27. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Az én ikreim az első pillanattól tápszeresek voltak+ kaptak női tejet fél évig.

20 hónaposak, de a lányom még mindig igényli a tápit esténként.

Mindig megitták, sosem volt baj a tápszerrel.

És azért manapság már figyelnek arra, milyen terméket adnak ki a cégek a kezeik közül.

Természetesen jobb lett volna az anyatej, de én nem dőltem a kardomba emiatt...

2012. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!