Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány fokon mossátok a...

Ti hány fokon mossátok a gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Illetve összemossátok -e a tieitekkel?

Én 40 fokon mosom, de egy ismerösöm szerint ez pazarlás, 30 fokon mos, bármilyen koszos gyerekruhát, és fél éves korától együtt fogja mosni a sajátjaikkal. (az enyém 2 hónapos az övé 3 )

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 27. 15:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha azok a bizonyos foltok vannak a fehérneműn, amit írtál, akkor én azt azonnal kézzel kiöblítem a kagylónál, az ott lévő folyékony szappannal, aztán félreteszem száradni, és amikor megszáradt, megy az éppen aktuális 60 fokos fehér adagba. Tehát végülis kétszer van mosva, de az igazi az a 60 fokos, a kézi csak öblítés, folteltávolítás. Mondjuk ilyesmire ritkán kerül sor.

Egyébként én 3 félét mosok, általában minden másnap van egy adag mosnivaló. Nálam vannak a fehérek, 60 fokos mosással: alsóneműk (ha fekete, akkor is ebbe teszem), törölközők, lepedők, textilpelenka, előke, ilyesmi. A másik adag, az "átmeneti" színűek (én így hívom magamban:) ), és kényesebb anyagúak, 40 fokon, rövidebb programon: melltartó, póló, blúz, világoskék, rózsaszín, krémszínű, sál, plüssjáték is belemehet, ha világos színű...ilyesmi. A harmadik adag pedig a színesek, ugyanazon a programon, mint az átmenetiek, 40 fokon: farmerek, nadrágok, sötét színű felsők, sötét zoknik, egyebek.

A fiam kb 10 hónapos kora óta együtt mosom a cuccainkat a fenti válogatásban, előtte neki külön volt fehér, átmeneti és színes adagja. :) Ja, és persze apa olajos munkásruháját annak idején abszolút külön mostam mindentől, az egy plusz adag volt hetente egyszer!

2012. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én is 40 fokon mosom a ruhákat 30 fokon csak kimondotan azt kéröket. és én nem mosom össze a felnött ruhát a gyerekel van mindig elég gyerekruha mosnivalo .
2012. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!