Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust édemes venni...

Milyen pelust édemes venni születendő babámnak? 2-5kg vagy 3-6kg?

Figyelt kérdés
3 kg fölöttre tippelik a súlyát, pedig még csak a 24. héten vagyok.Szerintetek pampers vagy huggies?
2012. júl. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul tippelik a sulyát!:) nekem 38hetesen uh-n "tippeltek" 3900gr-ot és 24 órával később megszületett az alig 3 kg-s kisfiam...24 hetesen nem tudom elhinni hogy akkora...

Amugy Én akkor is a 2-5kg-at választottam mikor még azthittem nagy baba lesz..

2012. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint most 70 dkg, csak azt mondják nagy baba lesz, mert már most nagyobbak a méretei kb. egy héttel Nemtudom.
2012. júl. 28. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen alkat lesz. Az első babám kislány, 3,3 kg-val született, neki hónaljig ért a 2-5 pampers, és kb 2hós koráig jó is volt ez a méret, mert ő hosszúkás, nem duci baba volt. Másodszor kisfiam lett, 3,8 kg-val, rajta meg alig ért össze ugyanez, pedig csak 1 cm-rel volt hosszabb, viszont széles, husis bébi :). Ezeket nem nagyon lehet előre látni. 1 kisebb csomag 2-5 kg pelussal szerintem nagyon nem tudsz melléfogni. De az is lehet, hogy ha megszületett és már láttad, akkor hozatsz be megfelelőt. Először úgyis kap pelust a kórházi készletből.
2012. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az újszülött pelenkák amúgy is kis kiszerelésűek, ha nagyon kicsi lenne, akkor sem hiszem, hogy sok menne kárba. De a nagy pelenka azért nem jó, mert könnyen kifolyik mellette a pisi, kaki. Mi a 3550 grammal született fiamnál is először a kicsi méretet használtuk. Hogy melyik márka, azt is ki kell majd tapasztalni, valahogy mindegyik gyereknél másik jött be. Válaszd azt amelyik éppen olcsóbb, aztán ha nem jön be, akkor majd következőre másikkal próbálkozol. Huggies, pampers, libero közül vásárolj.

3 gyerekes

2012. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen 2-5 kg. A másik hatalmas lenne rá még akkor is, ha mondjuk 4 kilóval születik.
2012. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor marad a pampers newbaby 2-5kg-os.
2012. júl. 28. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
3,3 kilóval született a lányom, és 2 hónapig a newborn használtuk neki.
2012. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első hónapra 2-5-ig, aztán a nagyobb. Nekem a fiaim 3650g-mal és 3800g-mal születtek, az első hetekben elég volt rájuk a kisebb. De gyorsan nőttek és aztán a 3-6-ig kellett.
2012. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 3050 grammal és 53 cm-rel születtünk, második pampers premium care 2-5 kg-os pelenka csomagunkat használjuk!
2012. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!