Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek? Ez megfelelő...

Szerintetek? Ez megfelelő lesz januárban születendő babámnak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 3. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon szuper!
2010. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
gyönyörű, és biztos jó is. Bár nem mondom, jó húzós ára van :)
2010. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én ennyiért inkább Bébé Confort High Trec-et vennék, illetve az kijött nekünk 150-ből. Hatalmas kerekei vannak, az autós hordozója ADAC győztes volt anno a kategóriában, és a piacon kapható legnagyobb mózes tartozik hozzá. Én simán toltam 20 centis hóban, manapság már a kicsi van benne felül és alulra a bevásárlóhálóhoz bemászik a "nagy".


[link]


nem lebeszélni akarlak, csak alternatívát kínálok. Nekünk nagyon bejött, szeretjük, a barátnők meg sorra cserélik le a kis kerekű kocsikat.

2010. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pofátlanul drága. Sokkal olcsóbban is találsz, és nem kell, hogy használt legyen. De ha az ár nem számít, akkor mondom a kövit :) Szerintem Januárban még bőven lesz hó, és az ilyen kicsi kerekű babakocsival nem tudsz majd menni benne. Én nagy, felfújható kerék párti vagyok, ami nem bolygósított. Télre mindenképp ilyet vennék a helyedben, mert ezzel el fogsz akadni. Ilyesmit érdemes venni szerintem:


[link]


És ez nyáron is tökéletesen működik. Klasszul téliesíthető, jó nagy (84cm a fekvő rész), átfordítható a karja, és ami nálam az egyik fő szempont volt, hatalmasak a kerekei, sehol nem akadok el vele. De ez csak az én véleményem :)

2010. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy milyen nagy a mózes. Néhány babakocsinak nagyon kicsi a mózese.

Kerekek: Ha városban élsz, nem dombon, hegyen, nem kell fel-le menned, nincs sok macskakő, akkor jók a kis kerekek. Ellenben nagyobbakat ajánlok.

Mózes egyébként jónak tűnik, mély, és merev, nagyon jó egy téli babának.

Sportkocsi: Hány fokozatban dönthető a háttámlája? Célszerű a legalább 3: ülő, félig ülő és a fekvő. Látom a lábzsák egész fölig ér, jól be tudod majd takarni vele a gyereket. Van hozzá esőkabát? Mind a sport, mind a mózeshez? Az esővédőnél célszerű, ha olyan, hogy ki lehet cipzárolni, hogy menet közben hozzáférj a gyerekhez, és ne kelljen levenni az egészet. Állítható kar, és irány? Bolygósított az első kerék? Ezeket vedd figyelembe egy vásárlásnál. Könnyű? Ha tömegközlekedési eszközön kell utaznod, jó a könnyű, ha kocsival, akkor jó, ha picire összecsukható. Színe egyébként nagyon jó:D

2010. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én ilyet vennék, ha most születne a babám:


[link]


vagy ilyet:


[link]

2010. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is szuper a kocsi, de az ara..... A kerkekkel kapcsolatban egyetertek az elottem szoloval. Nekem tavaly januar vegen szuletett a kisfiam, es en direkt nagy felfujhato kereku kocsit kerestem. Sajnos nekunk nem volt sok penzunk ra, de hasznaltan vettunk egy TOMA gyartmanyut 19.000Ft: ketfele labzsak, mozeskosar fedovel - igaz nem autoba rakhato -, esovedo, itatotalca, ha mar ul. Nagyon meg vagyok elegedve vele. Falun lakunk, nem igazan jok az utak, de meg a 10-15cm-es hoban is eltoltam tegnapelott.
2010. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A 10.49-es valaszolo babakocsijat ajanlom neked is. :-)

Hasonlo a TOMA is, ja mi is kaptunk taskat hozza.

2010. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 2. linkjet, amiben a bordo kocsi van!
2010. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Már írták előttem is, de télre szerintem sem szerencsés ilyen kis kerekű kocsit venni. Hacsak nem mindig tisztított, lesöpört beton járdán fogod tolni....

Bőven lesz még hó szerintem március, áprilisig is.

Meg tényleg nézd meg mekkora a mózes, némelyiknek olyan szűk, hogy egy nagyobb súllyal született baba már 2 hónaposan nem fér el benne...

2010. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!