Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik nem illik? Ma szült a...

Illik nem illik? Ma szült a legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam kb.6 éve.Mindent tudunk a másikról, de messze lakunk nagyon egymástól.

Ma szült:))

Jövőhéten ott leszek a közel ahol lakik,illik ilyen korán látogatni?Hiszen épp csak hazamennek a kórházból.

Ha még bent lenne oda bemennék,mert én is ott leszek,onnét pár km-re lakik.De nem tudom,házhoz illik-e menni.Ráadásul nekem 3 gyerek van,igaz őket nem vinném.

Nem tudom legközelebb mikor járok arra. Most találkoztunk volna,mert volt még 3 hét szülésig, de a bébi beelőzött:))



2012. júl. 28. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos szivesen látnálak ha nagyon jó barátnőm lennél:)

Gondolom nem fél napra készülsz,szóval pár óra szerintem teljesen belefér.De azért kérdezz rá,hogy őszintén mondja meg zavarnád vagy sem.Vagy ez meglepetés látogatás lenne?

2012. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem lenne baj belőle, mi hozzánk is jöttek már másnap! De ha gondolod kérdezd meg, hogy zavarná-e ha meglátogatnád!
2012. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én örülnék neked, hozzám már másnap a kórházba jött látogató, és otthonra is folyamatosan, nem zavartak, olyan büszke voltam a lányomra, hogy mindenki csak dícsérte:)))
2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én rákérdeznék, hogy nem zavarok e és persze, hogy mennék. Ez nem egy olyan látogatás, amit mindenki más megejt, szerintem inkább segítenél, nem fárasztanád és nem kell este 10ig magadnod. Észreveszed majd ha fárad.
2012. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem zavarnád,mert ugyebár messze is laktok egymástól és nem minden nap találkoztok.Meg te tartod magad az"eredeti tervhez",csak eggyel többen vannak,mert megszületett a babuci:)Egy jó barátnő sztem sohasem zavarja a légkört.Anno nálunk is a barátnőm volt az első látogató a család után és nem nehezményeztem,sőt örültem a látogatásának:)Csak pl. én akkor voltam nyugodt,ha a kezdeti időszakban mindenki távozott fürdetés előtt,mert még gyengécske voltam és nem akartam,hogy lássák,ahogy hamar kifulladok:)
2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én legkedvesebb barátnőm másik országban lakik,így nagyon ritkán találkozunk,a babób 2 hetes volt amikor hazajött,de hidd el nagyon vártam,hogy eljöjjön,sőt kértem is,hogy látogasson meg!
2012. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én odatelefonálnék előtte, de a helyében nagyon örülnék.
2012. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én a barátnőd heylyében nagyon örülnék neked! Kérdezd meg mit gondol, de szerintem jól esne neki. :)
2012. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, legalább ha valami kérdése van akkor neked felteheti, mivel már 3 gyereken túl vagy :) de azért egy telefon nem árthat előtte!
2012. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ennél a kérdésnél végképp nem értem miért kellett lepontozni...
2012. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!