Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti csillapítjátok a 37,2 vagy...

Ti csillapítjátok a 37,2 vagy 37,3 fokos hőemelkedést (már ez a levont érték) 5hós babánál?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mivel, és milyen adagolásban?
2012. júl. 28. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem csillapítom, mivel ez nem hőemelkedés. Babáknál 38 fok a hőemelkedés, 38,5 a láz. Én is azon az állásponton vagyok, hogy a láz segít lekűzdeni a betegséget. Ha idő előtt lehúzzuk, akkor nem alakul ki a szervezet megfelelő védekezőképessége. Később egy beteges gyerek lehet a babából. Oltások után meg aztán végképp felesleges egyből kúpozni, hiszen lehet, hogy alapból be sem lázasodna! Az én lányom egyszer sem lett lázas oltástól. Ez olyan, mintha télen egyből elkezdenél mondjuk torokfájásra gyógyszert szedni, pedig nem is fáj a torkod...
2012. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Nem mostani a kérdés de most néztem be az oldalra éslátom hogyle lettem pontozva!Gratulálok mindenkinek aki lepontozott lehet ha a gyereked már kapott volna lázgörcsöt és hajlamos lenne rá Te is benyomnál egy viburcol kupot..Annyira ki van okulva itt mindenki,agyonképzett anyukák vannak látom! Lázgörcsre hajlamos gyereknél már hőemelkedésnél is lépni kell de ezt a fejezetet biztos ki hagytátok okosok!!
2012. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia 2-es!

Nyugi, ne háborogj, szerintem a nagy többség egyetért veled, én a 7. voltam, én is elkezdem időben. Másrészt a gyerekorvosunk is támogatja az időben (37,5) való elkezdést, és én is adtam oltás után rögtön fél kúpot vagy Nurofent, majd 6 óra múlva ismét. Nem vagyunk egyformák, nem számítanak a százalékok, csak az, hogy te így vagy jó anyuka. :-)

2012. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!