Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csuklik a babája mit...

Akinek csuklik a babája mit csinál vele?

Figyelt kérdés
Védőnő szerint nem zavarja a babát engem inkább!Na ezt ne mondja akár hányszor csuklik mindig összerándul!Ja És szoptatás után nem kapom fel egyből, várok 5-10 percet és utána nagy büfi majd jön a csuklás és ezzel picit bukik is!és nem tudok mit kezdeni sokszor ezzel!kérlek adjatok ötletet mit kell olyankor tenni?köszönöm előre is. üdv egy 4 éves kiscsávó és egy 9 napos csajszika anyukája
2012. júl. 28. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
hát nekem a cebion segített ebben.ha az sem akkor egy mokkáskanál citromlé és abbahagyja.próbáld ki.nekem többen is ajánlották!
2012. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, mert én is látom, hogy nem zavarja. Amúgy, inkább örülj, hogy sűrűn csuklik, mert így "edződik" a tüdeje és a rekeszizma.
2012. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én Ugy tudom citromlevet tilos adni,hát kimarja a pici gyomrocskáját!
2012. júl. 28. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem büfizteted meg egyből??Ez mért jó?Szerintem inkább azért bukik, mert vársz a büfivel.Amit nem is értek, hogy miért.

Nekem is rengeteget csuklott a lányom.Nagyon hasfájós is volt sajnos.Én nem tettem semmit a csuklás ellen, mert állítólag ez náluk teljesen természetes és ha zavarja akkor úgyis sírni kezd és akkor abba marad a csuklása.

2012. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmit sem teszek. Értelmetlennek tartom, hogy a sima csuklás miatt, amit már a pocakban csinálta, idegeskedjek. Őt sem zavarja.
2012. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom a 36 héttől rengeteget csuklott,hadd ne mondjam,hogy megszületése után is.Eleinte inkább meg voltam ijedve,mint zavart volna.Aztán a doki megnyugtatott,hogy kinövi,és ki is nőtte.Attól féltem,hogy fázik és azért,de nem.Egyszerűen csak csuklott.A büfizettéssel tényleg nem kéne annyit várjál,de TE tudod,ja és szerintem a csuklás is segít nekik a lenyelt levegő visszaáramlásával.Gondolom ezt,mert nagyon mohón evett a lányom,emiatt sok levegő is jutott a pociba,nagy böfik is voltak na meg csuklás amiben aztán belealudt.
2012. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Az én kisfiam is rengeteget csuklik. Nekem is azt mondta a védőnőm, hogy egyáltalán nem zavarja. Mondtam is neki, hogy a fiamat totál zavarja, mert egy darabig tűri, utána meg felhergeli magát. Amikor csuklik, mellre szoktam tenni, kortyol párat és abbahagyja. Nekünk ez vált be. 10hetes kisfiú anyuja
2012. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!