Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti babátok hozzátok...

Anyukák! A ti babátok hozzátok vagy az apukájukhoz ragaszkodnak elaltatás előtt? 1 hónapos baba anyukája

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ez elegge nyilvanvalo kene neked legyen ... a baba minden aron az anyukajahoz ragaszkodik a te hangodat hallota amig a pociba volt ugy erzi osszetartoztok. Ugyhogy ez a te dolgod... de kesobb nem kizart,hogy apuci lesz a kedvenc de most amig ilyen pici egy darabig csak anya anya anya:)
2012. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert apa nélkül nem alszik el este.. És apa néha éjszakás.. Így megy a hiszti..
2012. júl. 28. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónaposan még nem hinném, h ekkora ragaszkodás lenne. egyébként tényleg, az elején csakis anya :)
2012. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

valóban furcsa, hogy így ragaszkodik az apukájához ennyi idősen, még igazából azt se tudja, hogy te nem ő vagy, ez majd pár hónap múlva jön elő, rájön majd, hogy te nem egy személy vagy vele és akkor nagyon ragaszkodni fog hozzád.

hisztizni se hisztizik ennyi idős baba, az is majd úgy 9 hónap múlva jön elő.


inkább te lehetsz feszültebb, hogy egyedül kell megoldanod az estét, ezért lehet nyűgösebb, nem?

2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok a babával, apukája csak hétvégén ér rá, a többi 5 nap pedig rám marad... Amikor se alvás, se semmi pihenés..
2012. júl. 28. 23:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én csatlakozom hozzád, mert az én kisfiam az első hetekben (sőt hónapokban) csak és kizárólag az apukája mellkasán volt hajlandó elaludni. Ha este 11-kor ért haza a munkából, akkor addig nem aludt el! Vagy elaludt, de félóra múlva felébredt, és sírt, míg a párom haza nem ért... Igaz, ő koraszülött volt, és 10 hét kórház után került csak haza hozzánk, de nekem iszonyatosan rosszul esett, hogy nálam nem nyugszik meg, Az is igaz, hogy sajnos tápszeres volt, de én etettem azzal is, én pelenkáztam, napközben is én voltam vele legtöbbet. Ma sem tudom megmagyarázni, hogy miért volt így, DE (és most jön a hoppá :) ) a most 18 hónapos kisfiam olyan szinten anyás lett, hogy csak velem hajlandó elaludni, és csak nálam nyugszik meg. Igazából nagyon-nagyon boldoggá tesz, de ugyanakkor rém fárasztó is, mert mindig mindenhová jön utánam, ha a konyhában vagyok, és apa, vagy a tesó vigyáz rá bent a szobában, már hallom, hogy 2 perc múlva keres... Apa most kicsit szomorú, és néha megsértődni látszik, amikor át akarja ölelni a pici fiát, ő pedig rámosolyog, aztán nyújtja a kezét felém, és mondja: "Neeeem. Anya!" És semmiféle rossz élmény, törés a kapcsolatukban nem volt, ez csak most egyszerűen egy ilyen időszak. Én kiélvezem minden percét, mert hamarosan eljön az ideje, hogy a kisfiam eltűnik apjával a műhelyben, csuda érdekes dolgokat barkácsolnak, és én megint háttérbe szorulok..:))

Ne aggódj, eljön a te időd is hamarosan! :)

2012. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!