Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenka tapasztalatok?

Mosható pelenka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1 éves a lányom, 9 kg körüli.

Érdemes most váltanunk mosható pelusra? Melyiket ajánlanátok? Melyiket kerüljem el messziről?

Napi 4 (eldobható) pelust használunk. Kb mennyit érdemes vennem? 12 db elég? Vagy inkább 20?

Vehetek használtat? Vagy külsőből használt, belsőből új?


Előre is köszönök minden tanácsot.



2012. júl. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

a mai modern világban már én nem használnék kimosható pelenkát, maximum az arcát megtörölni, nyálazónak, stb..

Igaz nincs gyerekem, de van egy öcsém akit szinte én nevelek, sokkal egyszerűbb a boltban vehető eldobható pelus, nyáron meg ha van udvarotok vagy nyaraló vagy bármi ott lehet meztelenül is :)

2012. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én moshatózok kb. a fiam 4 hónapos kora óta és imádom. Mi a Naughty babyt használjuk,ami egy All In One típus,3-15kg-os gyerekre jó,tehát a szobatisztaságig.Aukciós oldalon lehet kapni már viszonylag olcsón (ha kipróbálnád).Egy gyereknek én 9db-ot vettem,18db betéttel és bőven elég (én azonnal kiszoktam mosni kézzel,megszárítom,s hetente vagy 2 hetente gépben is átmosom őket).Ha van még kérdésed írhatsz privit nyugodtan!
2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Mi egy éves korában váltottunk át mosható pelenkára. Nincs vele annyi macera mint amennyinek tűnik így elsőre. Nekünk az eldobható pelenka pelenkakiütést okozott, nem is akármilyet:(. Mindig arra fogtuk, hogy fogzik. Mióta mosható pelenkát használunk, egy ici pici pirosság sincs soha rajta. Pedig öt foga jött ki azóta. Anyagilag is jobban megéri, de az egészség az első.
2012. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszok!


időközben vettem, de el is adom, ugyanis már több tízezrem benne van, és a pop-in onesize is kicsi már most....


nem a macera, mert nekem ez nem macera miatt, henm mert egyszerűen nem jó méretben....

vastag a lányom combja. biztosan találnék olyan pelust, ami jó, de nincs felesleges pénzem már rá...

2012. szept. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!