Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírhatnám rá, hogy...

Hogyan bírhatnám rá, hogy többet játszon egyedül a kisbabám?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisbabám már elég szépen ül, így gondoltam, jókat fog majd játszani egyedül, hiszen már másképp látja a világot. Nos, ez nem jött be. Nagyon hamar megunja a dolgokat és erre még az is rájön, hogy mostanában eléggé anyás lett és, amikor nem lát, néha nekiáll sírdogálni. mi segíthetne abban, hogy jobban és többet ellegyen egyedül?

#baba #7 hónap #egyedül játszik
2012. jún. 7. 17:12
 1/4 Kerria ***** válasza:

Szerintem még korai elvárás, hogy eljátsszon egyedül!


Próbáld meg a közeledben tartani, és beszélni hozzá...akkor is sír utánad? Vagy csak ha nem lát?

Kislányom 6 hónapos, ha a szobájában hagyom, akkor amint nem lát sír, ha kiviszem magammal akkor ott el tud játszani magában, pláne ha néha jelzem neki, hogy ott vagyok.

2012. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi... most jön a szeparációs szorongás, hogy hogy nem lesz el egyedül többet, egy másodpercet nem lesz el nélküled! pár hét és vége, addig pedig türelem :)
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lányom nem sírdogál hanem visít amikor kimegyek az ajtón, vagy csak kozelítek az ajtó felé, viszem mindenhova magammal, sokat mondókázunk, amíg dolgom van egyfolytában beszélek, néha már magam sem tudom hogy mit is mondtam, de ez bevált, már jobban elvan, néhány hét után jobb lesz
2012. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az idő

az enyém 3 éves, és most jutottunk el oda, hogy max 10 percet! eljátszik egyedül.

ti még nagyon messze vagytok az önálló játszástól + jön a szeparációs szorongás, ha kikerülsz a látóteréből már sírni fog

2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!