Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok hogy 5x...

Hogy csináljátok hogy 5x eszik babátok egy nap? Akkor is adtok neki enni, ha nem kér?

Figyelt kérdés

Az én 6 hónapos babám csak 4x eszik egy nap, mert későn kelős típus. Ti hogy csináljátok hogy 5x eszik egy nap? Olvastam olyat is aki leírta a napirendjét és az egyik étkezés után már 2.5 órára volt a következő etetés.

A mi napirendünk kb ilyen.


8 vagy fél 9: tápszer 230 g

fél 12-12 körül: gyümölcs egy egész üveg

4 óra: van amikor tápszer, van amikor főzelék, de csak alma-csirkével mert mást nem eszik meg még egyenlőre

7-fél 8 körül: tápszer 230g

Aztán fürdés és durmol reggelik.

Nem mondható soványnak mert 68 cm és 8300 g.

Valahogy vezessek még be egy étkezést?


2009. júl. 17. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, tökéletes a napirendetek szerintem, ügyik vagytok! Ráadásul átalussza az éjszakát, ne parázz, minden rendben van!
2009. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

eddíg 6szor ettünk,3hete 5ször,ezen a héten pedig 4szer.

Anyatejes és néha kap gyümölcsöt,5hós.

Reggel 7körül kel,este 8kor fekszik.

Ha a babádnak így jó akkor maradj ennél. Csak azért mert más babák többször esznek,neked nem kell bevezetni plusz egy étkezést.

2009. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém jövő héten lesz 7 hós, de azért eszik többször, mert még életében nem evett meg eszerre 230gramm anyatejet. :) Max 150-et egyszerre nagyritkán. Sokszor keveset. :) Már hozzátáplált, pici gyümölcs, pici főzelék. A kisfiam 8940g, 75cm.
2009. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a plusz étkezés hajnalban van 6 körül, majd 9 körül reggeli és délben főzi stb.


Szerintem egyáltalán nem rossz így a napirendetek! Én legalábbis nagyon örülnék, ha aludna reggelig! :)

2009. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem átállítani a napi 5 evésre a 4 helyett. Úgy csináltam, hogy kicsit kitoltam a napirendjét. Korábban így volt: reggel 8 tápszer, délben bébikaja, 4-kor tejpép vagy gyümölcs, este fél 8 tápszer. Most: reggel 8 tápszer, fél 11-11 körül (miután felébredt) fél üveg gyümölcs, fél 1-1 ebédre bébikaja, fél 5 tejpép, fél 8 tápszer. Egyelőre úgy néz ki, hogy bevált. :)
2009. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne változtass semmit, így tökéletes, átalussza az éjszakát és jó húsban van. Akkor nincs min aggódnod.

Bár az enyém lenne ilyen ügyesen evő.

2009. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem aggódom. Nem akarom beleerőltetni az ételt, csak kíváncsi voltam hogy ez így jó-e? :)
2009. júl. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!