Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülésetek van...

Milyen autósülésetek van aminek az övéből nem tudja kihúzni a kezét a baba? 9-18 kg közötti ülésekre gondolok.

Figyelt kérdés
Nekünk egy Be safe ülésünk van, de akárhogy csinálom, két perc alatt már kibújtatja a kezeit az övből. Ha megfeszítem nagyon, akkor üvölt benne és moccanni sem tud, ha meg picit lazábban van, már azonnal bújik ki. Addig ügyeskedik amíg sikerül neki. Esetleg valaki tud olyan típusú ülést amiben máshogy vannak az övek?

2012. júl. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is BeSafe ülésünk van, szerencsére nem szedi ki a kezét, mondjuk én rendesen meghúzom. Szerintem, ha nem húzod meg rendesen, nincs az az ülés, amiből ne tudná kihúzni a kezét. Arról nem is beszélve, hogy balesetveszélyes.(de ez szerintem Te is tudod)
2012. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az ov es a teste kozott max.1 ujjnyi tavolsag lehet, ugy nem tudja kihuzni a kezet, csak ezt a gyerekekkel is kozolni kellene, nalunk volt eleinte egy kis hiszti, de aztan belenyugodott, bar minden beulesnel tele van jatekkal, hogy amig kotom ne azzal foglalkozzon
2012. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ össze a márkával, valószínűleg mindnek ugyanolyan a kialakítása. Te tudsz állítani rajta, hogy se túl szoros ne legyen, se túl laza, amiből kihúzza a kezét. Nem tudom, milyen idős a gyereked, próbáld elmagyarázni neki, hogy milyen veszélyes, ha kiveszi a kezét, mert egy ütközésnél csúnyán összetörheti a fejecskéjét és az nagyon fog fájni.
2012. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Touragoo. abszolút laza az öv, mégsem tudja kihúzni a karját. olyan a kialakítása.
2012. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
u.i. az öv úgy néz ki, h 2 vállnál jön előre, és kb. köldöknél v afölött összecsatolódik, majd bele csatlakozik abba, ami a lábak között jön fölfelé.
2012. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másfél éves egyébként, még nem tudom elmagyarázni neki :(
2012. júl. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!