Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy majdnem 5és fél hónapos...

Egy majdnem 5és fél hónapos baba ehet már nem HA-s tápszert?

Figyelt kérdés

Kezdetben HA-sat kapott, kb 2 hétig, aztán a dokink progomint, és peptit írt, (mert mindenkinek ezt írja föl) de a kisfiam már köszöni szépen, nem kér belőle, amióta kapott már őszibarackot, és sütőtököt is, ami ugye édes, a tápszert meg baromi keserű...

Kérdés: szabad e már kapnia ilyen korban nem HA-s tápszert?

Allergiás nincs a családban, a tápszert, a nem HA-sat (amúgy humana baby fit, mert bukós a fiam) én vettem neki tegnap.



#dqASs
2012. júl. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, már egy újszülött is kaphat nem HA-s tápszert.


a tápszer tehéntej ami ugye nem felel meg a baba igényeinek, más az összetételei mint az anyatejnek ezért a tápszerben a tejfehérjét módosítják, szétbontják. ettől keserű amúgy a tápszer. a HA-s és nem HA-s tápszer között a tejfehérje szétbontásának mértéke a különbség, minél jobban szét van bontva, annál kevésbé allergizál, ezért ajánlják a HA-s tápszert, de hogy meddig, azt te döntöd el

2012. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónaposan lettünk tápszeresek egészen 1 hétig kapott HA-s mert szorulása volt 2 fajtától is
2012. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és aztán áttértetek a síma nem HA-s tápszerre? Melyiket ette a babád?
2012. júl. 30. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Milupa
2012. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hós a fiam még mindíd HA -st adok neki.Milupát.Lányomnak is ezt adtam,de ő 2 hósan már nem Ha-sat kapott.Nem lett semmi baja.
2012. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!