Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája már 2 hónaposa...

Akinek a babája már 2 hónaposan átaludta az éjszakát, annak hány hónapos koráig aludta át az éjszakákat? Mikor kezdett újból többször felébredni éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hetes korától kb.8 hós koráig aludta át,akkor elkezdett ogzani.Most 14 hós,6 foga van,és általában 1x ébred,vagy éjjel 1-2 körül,vagy hajnal4-5 körül.Én ilyenkor adok neki babatejet,mert ha nem adok 1-2 órát sír(hiába itatom,ringatom)ha adok kb.20 perc múlva alszik.És mi is...
2009. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,fogzani kezdett.
2009. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Én babám 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, de olyan szinten, hogy 11-12 órát aludt éjjel. Most 5,5 hónapos, és már több, mint egy hete max. 8-9 órát alszik "csak", 9-től kb. reggel 5-ig, és akármit csinálok, nem alszik vissza. Eszünk, meg egyebek, és 9 körül eldől, de csak 1 órára, délelőtt.
2009. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8hetes kora óta nem kelt éjjel. Volt a fogak mozgolódása miatt 2nap amikor sírt,de vissza is aludt mikor simogattam. Most 5hós. Lesznek még álmatlan éjszakáink,főleg ha már nagyobbak lesznek... és éjszaka helyett nappal alszanak a sok buli után :o)
2009. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hósan átaludta az éjszakát,este 10-től szinte reggel 10-ig.Ez kb 7 hós koráig tartott,majd néhány hónapig kelt enni éjjel 4 körül.Most 13 hós,és a legtöbbször csak reggel 6-7 között ébred fel.Kivéve ha jön a foga,vagy a nagy melegben megszomjazik!
2009. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom is 2 hónaposna már átaludta az éjszakát, féléves korában kezdődtek fogzási tünetek, ekkor időnként felriadt úgy éjfél körül, ivott egy kicsit és visszaaludt. Ez ment kb. 2 hétig, de foga csak 8 és fél hónaposan lett, véletlenül (játék közben ) vettem észre, hogy kezd kibújni. :)
2009. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hótól kb. 11 hónapos koráig este 7-8-tól reggel 7-ig aludt. Azután elkezdett fogzani, és néha fölébredt éjszaka, de ha bementem Hozzá, és megsimogattam, vagy megitattam, aludt tovább.

Most is végigalussza az éjszakát (22hós), csak korábban kell (1/2-5-1/26 körül)

2009. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!