Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért divat manapság tiltani...

Miért divat manapság tiltani a gyereket a nagyszülőtől?

Figyelt kérdés
Nem az extrám esetekre gondolok, amikor alkoholista vagy egy bogarat nem lehet rábízni. Hanem az ezt-azt adott a gyereknek, puszit ad neki (!!), gagyi játékokat vesz stb. Elhiszem, hogy ez nem jó, de ezért megfosztani egy gyereket a nagyszülőktől nem túlzás?
2012. máj. 7. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De túlzás! Nálunk a két nagyi közti rivalizálás nagyon gáz, de próbáljuk helyén kezelni a dolgokat. DE semmiképp nem tiltjuk tőlük a gyereket, mert egy nagyszülőnek is joga szeretni az unokáját! Persze itt én sem az extrém nagyikra, papikra gondolok.
2012. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És az nem gáz, ha a nagyszülők nem kíváncsiak az unokáikra?

Mivel most éli a második kankorát az após az új fiatal menyecskével.

2012. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom sem látta még az unokáját pedig már 14,5 hónapos. 50 km-re lakik, ott fel kellene szállnia a buszra, a Népligetnél leszállni, lesétálni a metróhoz, itt pedig kimenne elé a férjem kocsival, bár 7-8 percre van tőlünk a metróállomás, de neki állítólag fáj a lába. Mindegy nem erőltetem, nem jön, nem jön, nem kell kikísérni, ennyi :(((
2012. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem épp azért gáz tiltani a nagyzsülőtől és mindenen kiakadni velük kapcsolatban, mert van akinek már nem élnek a nagyszülők, van akit magasról le sem tojnak...így akinek ott vannak a nagyszülők értékelhetnék a helyzetet, hogy legalább vannak. Lányom is ezernyi gagyi ajándékot kapott már anyóséktól, de még soha nem akadtam ki ezen, mert örülök, hogy legalább jönnek, látogatnak, mi is megyünk és vagyunk egymásnak.

Tudom, hogy vannak extrán gáz helyzetek, és igen sajnos vannak gonosz nagyszülők, de egy-egy ajándékon kiakadni...

2012. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak arra kértem meg finoman az anyósom, hogy 2 cigi között ne puszilgassa már a 7 hónapos gyerekem kezét, amit állandóan a szájába vesz. Egyébként nem tiltom tőle, eszembe se jutna.
2012. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám, ha anyukám gagyi játékokat venne, meg édességgel tömné a gyerekeimet. Azt sem bánnám, ha alaposan elkényeztetné őket. Bár már az is jó lenne, ha ismerhette volna a férjemet. Ő már mindezt nem teheti meg. Anyósom beteg. Ha tud jön, ha nem tud akkor a gyerekekkel megyünk, vagy a férjem viszi őket. Alkoholista is. Gagyi játékokat vesz és elhalmozza a gyerekeket édességgel. A gyerekek szeretik. Nekem pedig ez számít. Ha éppen úgy van, akkor aznap nem megyünk. A gyerekeknek jó, hogy van. Még így is. Mert a rokonainkkal nem csak akkor kell szeretni, ha a kirakatba tudjuk rakni és minden úgy van mint a mesében.
2012. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*rokonainkat
2012. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyre nagyobb a generációs különbség.Nekik Spock az Isten ,nekünk itt az internet ,gyermek nevelésileg.

Amit Én tapasztaltam ,nem képesek változni csak hajtogatják a nézeteiket,és irtó erőszakosak !!!

Pedig nem sokból tartana utána olvasni mi miért változott ,csak szarnak bele ,"mert Ők már felneveltek x gyereket"

És ami a legrosszabb szerencsére csak másnál hallatom,kijátsszák a szülőt "akkor adja ha anya nincs otthon" pl csoki , de akár az alma is vagy olyan játék amivel nem játszhat.

Ebben pl Én is küzdök hogy a varrógép nem gyerekjáték ahogy a csoki nyuszi sem mert bár megenni nem fogja de kiharapta a fóliát és a szájában volt míg nagyi észre sem vette.Fel tudnék robbanni.

2012. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
Nagyon utáltam az anyósomat. Igazán elviselhetetlen szokott lenni. Mióta megvan a lányunk próbál sokkal elviselhetőbb lenni, cserébe megpróbálom elviselni. Nem akarom a lányunkat megfosztani egyik nagyszülőjétől sem. Szerencsére csak a gyerekkel foglalkozik, ez így van jól, engem hagyjon békén.
2012. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!