Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos fiammal hogy fogadta...

3 hónapos fiammal hogy fogadtassam el a cumisüveget? Rendesen fogy a tejcsi, ezzel együtt a pisis pelusok is. Nem akarom, hogy kiszáradjon ebben a melegben.

Figyelt kérdés
Bocs, de most nem olyan válaszokat várok, hogy biztos elég neki a tej, és azért nem fogadja el a pótlást, mert szopizás után még rendesen tömi a kezét, és a teljesen üres cicit is képes még 10 percig szívni, de nem nyel semmit.
2009. júl. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kiskanállal adtam neki, eleinte pár kanállal, aztán többel. Most már cumisüvegből issza a vizet. 4,5 hós, anyatejes.
2009. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen cumi van rajta? Próbálj olyat, aminek a formája hasonlít a mellbimbóhoz. Sok féle van már. Ilyet próbáltál?
2009. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sokat kínlódtam, tavaly ilyenkor, még egy tanácsadásom megláttam egy anyukát aki Tommee Tippee c.üvegből itatta a fiát. Ez tényleg anyamell formájú, és az én fiam erre egyből rácuppant, addig meg öklendezett a c.üvegektől.

[link]

2009. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fiam 3 hónapos és csak akkor fogadja el a cumisüvegből a vizet vagy teát, ha szomjas. Mi rögtön üveggel kezdtük mert a kanál nem kellet neki. Ha szomjas nyalja a szája szélét. Neked nem jelez? Figyeld meg!

2009. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!