Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 8 hós babám már...

Az baj, ha 8 hós babám már ugyanazt eszi, mint mi?

Figyelt kérdés
Persze pépesített változatban. Már eszik felvágottat,tésztát,kenyeret imádja mindenféle formában!
2012. júl. 31. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja és 7,5 hónapos
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nem értem, a sok anyukát hogy mért nagykönyv szerint akarják nevelni csemetéjüket és nem így csinálom az is biztos az én kislányom tápszeres baba az elejétől fogva mert a szopiztatás nem jött össze :( így már az korán kezdtünk mindent és nem sietem, nem volt egészen 4 hónapos és már almát meg banánt evet napi egyszer 5és fél hónaposan tejpépeket és sütőtököt amit persze imádott most már meg mindent amit eszünk mi is nem főzök neki semmit külön azt eszi mind mi egyedül a gombával várok még és egy élet erős kislány 9kg és 72cm és most tölti a 8hónapját. én rábízom mindenkire hogy ki hogy neveli gyermekét de csak ara gondoljon mindenki hogy régen nem voltak bébi tápszerek meg mindenféle gyerek penpök és mégis felnőttek a gyerekek tejen meg minden fajta házi koszton.
2012. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, az én babám is pont 9 kiló és 72 centi :)

Első voltam.

2012. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!