Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok erről az anyukáról...

Tudtok erről az anyukáról valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, gyermek elvesztésével kapcsoaltban, még okt környékén írta ki az anyuka. Elvesztette autóbalesetben a kislányát és a férjét is. NAgyon sok választ kapott,és időről időre sokan érdeklődtünk felőle. A minap valaki elkezdett kötekedni vele,hogy talán kamu a kérdés. És most nem találom sehol...
2012. júl. 31. 13:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, kire gondolsz. Nincs meg a kérdése. Én is nemrég érdeklődtem felőle, de eltűnt a megválaszoltjaim közül...törölték. Erről a kötekedős dologról lemaradtam. Mi történt?
2012. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Jé,tényleg! Eltűnt a kérdés! Pedig még délelőtt itt volt. Én is írtam neki, nyomon követtem.. Tényleg valaki megkérdőjelezte tegnap,hogy nem 20 hanem csak 19 hós volt akkor a lánya.. Nem tudom miért törölték.. Érdekes..
2012. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Igen,kitörölte a kérdést.Mert,nagyon egy-ketten kötekedtek vele.Nekem írt privátban,amikor leoltottam,azokat akik beszóltak neki,hogy így priváton tarthatjuk a kapcsolatot.
2012. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg eltűnt a kérdés. :(
2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Az történt,hogy egy anyuka belekötött,hogy nem lehet februárban a lánya szülinapja,ha szeptemberben még "csak" 20 hónapos volt.És megkérdezte,hogy kamu-e a kérdés,mert a kérdező egyszer azt írta öccse van egyszer azt,hogy bátyja.Arra nem gondolt,hogy esetleg mindkettő is lehet...Aztán írta az anyuka,hogy 19 hónapos volt a kislánya,csak épp az alig egy hónapja halott gyerekére,még nem gondolt úgy.Meg,hogy van öccse és bátyja.Aztán egy másik anyuka is szidalmazta,mi szerint túl hamar feldolgozta a családja elvesztését,milyen undorító,hogy kistestvérre gondol stb.Végül írta a kérdező,hogy amikor belép a lakásba senki ne tudja,mennyire marja a fájdalom,és senki soha ne élje át.Nem dolgozta fel a lánya elvesztését,mindennap sír,és rettenetes amit neki adott az élet.+odaírja,hogy törli a kérdés,de mint már említettem,pár anyukának küldött privátot,hogy levelezhessünk.

3.válaszoló voltam

2012. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom:(:(


Én is rendszeresen írtam neki, örülnék ha ide tévedne, szivesen írnék neki én is, és örülnék ha tudnám mi van vele


Egyébként felháborító,hogy egyesek milyen kis apróságokon fenn nem akadnak...

2012. júl. 31. 13:32
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Köszi utolsó! Légyszi írd meg neki, hogy együttérzünk vele, és biztos, hogy sokkal többen, mint akik megtámadták.
2012. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg,ha belinkelné neki üzenetben a kérdést,veletek is fel tudná venni a kapcsolatot priviben.Mit szóltok az ötlethez?
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
*belinkelném
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki:):):):)
2012. júl. 31. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!