Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok erről az anyukáról...

Tudtok erről az anyukáról valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, gyermek elvesztésével kapcsoaltban, még okt környékén írta ki az anyuka. Elvesztette autóbalesetben a kislányát és a férjét is. NAgyon sok választ kapott,és időről időre sokan érdeklődtünk felőle. A minap valaki elkezdett kötekedni vele,hogy talán kamu a kérdés. És most nem találom sehol...
2012. júl. 31. 13:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Na,akkor írok is neki.
2012. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Én is mindig nyomon követtem, hogy mi van vele. Nem értem, hogy minek kellett kötözködni vele...
2012. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg,nincs ott a kérdés! Jó lenne tudni róla később is.Hihetetlen,mekkora suttyó emberek vannak.Már semmi se szent?Az eszem megáll.
2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
Küldtem neki levelet,hogy vegye fel veletek a kapcsolatot:)
2012. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

én reagáltam az első kötekedőre, valami olyasmit írtam, hogy én is észrevettem ezeket amibe belekötött, de nekem egyértelmű volt, hogy mondjuk 2 testvére van...

komolyan, ez olyan szörnyű, hogy a bunkók pont az olyan kérdéseket találják meg amit nem kéne. régóta olvastam én is a kérdést, bár ritkán szóltam hozzá, de mindig elolvastam mi van a kérdezővel és szorítottam neki, hogy fel tudjon ismét állni. erre töröltetnie kellett, hogy ne bántsák :(

nagyon sajnálom, én is örülnék, ha néha legalább itt írna magáról pár sort!

2012. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Remélem az a "kedves"kötekedő is olvassa ezt a kérdést és lessz benne annyi bátorság!! és emberség!!,hogy valami uton modon bocsánatot kér az édesanyától!!!!Szégyelheted magad!!!

Ne haragudjatok de ezt le kellett irjam!!

2012. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam neki,és szinte mindennap megnéztem,hogy írt-e,és hogy hogy van...tudjátok én a testvéremet vesztettem el fiatalon,és látom a szüleimet hogy ezt nem lehet feldolgozni,csak elfogadni,pedig már lassan 6 éve történt,de ha belegondolok ugyanúgy fáj,ma is a hiánya az elvesztése mint akkor,én még ma sem tudok múlt időben beszélni róla..Ezért én sem értem azokat az érzéketlen bunkókat akik kételkednek abban hogy ilyen megtörténhet,szerintem ilyesmivel senki sem szórakozna!Remélem azért az anyuka jól van,és nem gondolja azt hogy más sem hisz neki.
2012. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, hogy vannak olyan emberek akik egy gyászoló ember szívébe könyörtelenül beletaposnak. Nagyon-nagyon sok kitartást és erőt kívánok a Kérdező anyukának! Ha olvasod! Ne gondolj azokra a szavakra amikkel idegenek bántottak meg és ne engedd hogy feltéphessék a sebeidet! Ezek olyan emberek akikben annyi empátia sincs, hogy inkább ne írjon semmit...Rengeteg ember áll mögötted. Ha bármilyen segítségre van szükséged tudnod kell, hogy bezártunk a szívünkben és ez a sok szerető ember mind ad annyi kis darabkát amivel valami nagyobbat rakhat össze. Ha van olyan dolog amire szükséged van kérlek oszd meg velünk. Annyi ember segítő kezet nyújt feléd, hogy biztosan akad 1-2 olyan akinek meg lehetnek a kapcsolatai ahhoz, hogy néhány terhet levehessen a válladról. Ne törődj a fájó szavakkal! te egy ízig vérig anya vagy most is! Emília pedig megérdemli azt, hogy boldognak lásson Téged! Azt pedig ne felejtsd el, hogy egy több gyermekes családban sem lököd félre az idősebbik gyermeket a kisebbik érkezése miatt. Az, hogy kistestvérre gondolsz az nem azt jelenti, hogy Emíliát helyettesíted! Nem! Ő az ő TESTVÉRE lesz! Viszont Te megérdemled, hogy megölelhesd a gyermekedet. A kistestvére is megérdemli, hogy a világra jöhessen! Emília is megérdemli, hogy tudjanak róla, hogy a testvérke is tudja, hogy neki VAN egy nővére. része marad minidig az életeteknek. Ne neked csak akkor lehet igazán életed, ha van kiért minden nap felkelj! És ezek nem azok az emberek akik undorító dolgokat írnak neked... Ők akarnák megmondani mi a helyes? Pont az olyan ember aki nem képes egy ilyen tragédia után legalább illendően viselkedni? Ne vedd fel! Az ilyen nem is ember és nem érdemli meg azt, hogy gyermeke lehessen akit majd magához hasonlóra formálhat... Így romlik az erkölcs:( De Téged csak arra kérlek, hogy ha olvasol... tegyél meg mindent a boldogságodért! Minél boldogabb vagy annál jobban fogsz hasonlítani arra a boldog anyára, akinek a kislányod megismert.Ne foszd meg magadat az élettől!
2012. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne,hogy mi van vele!
2012. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is!
2012. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!