Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok erről az anyukáról...

Tudtok erről az anyukáról valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, gyermek elvesztésével kapcsoaltban, még okt környékén írta ki az anyuka. Elvesztette autóbalesetben a kislányát és a férjét is. NAgyon sok választ kapott,és időről időre sokan érdeklődtünk felőle. A minap valaki elkezdett kötekedni vele,hogy talán kamu a kérdés. És most nem találom sehol...
2012. júl. 31. 13:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Mielőtt törölte volna a kérdését én voltam az utolsó hozzászóló, aki leteremtette a kötekedőket. Sajnos a moderátorok nem találtak kivetnivalót a hozzászólásaikban, így Emília anyukája elolvasta őket, elege lett, és törölte az egész kérdést:S

2012. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Annyira durva ez az egesz :(

En bele sem merek gondolni,hogy milyen erzes lehet neki minden napot ebbe a tudatba vegig elni es erre jon nehany bunko,tirpak mindenbe belekoto b@rom akik beletaposnak meg jobban szegeny anyuka lelki vilagaba. Nem eleg,hogy ezzel a tudattal el de meg megkerdojelezik azt is,hogy igaz-e amit irt.

Bezzeg ilyenkor ezek a kotekedok hallgatnak mint a sir,nem mernek ilyenkor irni. Olyan konnyu egy anonim oldalon kemenykedni de kivancsi vagyok,hogy a valo eletbe is mernenek ilyet tenni? Erosen ketlem.


Akik leveleztek vele: en is uzenem neki,hogy Fel a fejjel es engem is nagyon erdekelne,hogy mi van vele.

2012. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Tudtok már valamit Emília anyukájáról?Jelentkezett valakinek?
2012. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Állítólag már a Kérdezőnek írt,és most elment egy hétre abba a rehabilitációs központba,ahol volt,tudjátok.Nagyon sajnálom szegényt,ez rettenetes!
2012. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nemtudom,miért kell valakit bántani,hát nincs szegénynek elég fájdalma,baja?Remélem ha kijön onnan talán egy kicsit jobban lesz!Tényleg felnézek rá,én már rég összeroppantam volna!A kötekedőkről meg inkább "no Comment" mert amit gondolok az........!!!!!!Szégyeljék magukat!!!
2012. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

én tudok róla valamit,most jött haza,"jobban van"

és a továbbiakban is igénybe fogja venni ezt a rehabilitációs központot mert jót tesz neki.

írjatok ide nyugodtan ha kérdésetek van hozzá,továbbítani fogom neki.

2012. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Brigitta04 ***** válasza:

Sziasztok.

Kedves utolsó örömmel olvastam soraid,hogy tudsz az anyukárol!!!Nagyon sajnálom,hogy az ő írásait már nem tudom olvasni néhány rosszindulatú ember miatt!Nagyon örülök neki,hogy jobban érzi magát még rengeteg erőt és kitartást kivánok neki!!És a továbbiakban is jó lenne hallani felőle!!!!!

2012. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Visszanéztem ezt a kérdést és sajnos nem találtam ujjabb választ életjelet az anyukárol?!Tudsz vagy esetleg tudtok róla valamit?Ha esetleg nem szeretnétek ide válaszolni nyugodtam irhattok privit is,Előre is köszönöm!

2012. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

ő maga jól van,dolgozik,próbálgat társasági lény lenni.

a sógornője nagyon beteg,kettő nagy és több kicsi daganatot találtak nála,a fő kettőből az egyik a tüdejébe,a másik a fejébe.

a férje kapcsán sógornője,úgyhogy eléggé aggódik,de próbálja pozitívan látni a dolgokat és hogy a mai orvostudománnyal ez már jól gyógyítható.

ezen kívül nagyon különösebb nem történik vele.

nehéz még mindig neki,de megpróbál rajta felül kerekedni.

szinte minden nap kimegy a lányához,férjéhez,

mert borzalmasan hiányzik neki.

2012. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nagyon köszönöm neked kedves utolsó,hogy irtál nekem-illetve nekünk az anyuka hogylétéről!!!!!!!Remélem lassan rendeződik az élete és talán egy kicsit nyugodtabb időszak jön az életébe habár a soraidból az derül ki ismét van miért aggodni a bövebb családja körül.:(Továbbra is kitartást és mérhetetlen erőt kivánok neki!!Nagyon sokat gondolok rá!!

Köszönöm,hogy írtál!!!!

2012. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!