Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól szükséges a...

Hány éves kortól szükséges a kisgyereket közösségbe vinni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sem a rokonságban, sem az ismerősök között nincs kisgyerek, és nem tudom baj-e, vagy problémát okoz-e, ha csak 3 évesen, az oviban barátkozik igazán. Most még csak 10 hós lesz, gondolom most még semmiképp sem szenved hiányt.
2009. júl. 17. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy gyermeknek 3 éves koráig mindenképpen az anyjára van szüksége!Ez kell a lelki és testi egészséges fejlődése érdekében!Attól függetlenül 2 éves kora körül lehet vinni az ovikban rendezett nyilt napokra vagy játszótérre vagy más kisgyerekek közelébe,hogy tapasztalja,hogy milyen a többi gyermek!Ha az anyuka teheti minél később adja be az oviba,mert addig is erősödik a kicsi immunrendszere is és kevésbé kap el virusokat,amik megbetegitik!Hülyeség szerintem az a felfogás,miszerint minél hamarabb adjuk közösségbe,majd megszokja!Ez nem igy működik,ez a kényelmes anyukák felfogása,akik csak azért szülnek,hogy elmondhassák,nekem is van gyerekem!Tovább nem fejtegetem a dolgokat,mert kevés lenne ez az oldal az érvekre és az ellenérvekre!Mindenki maga tudja,dönti el!:)))

2009. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!