Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet kimenni sétálni...

Mikor lehet kimenni sétálni egy újszulott kisbabával?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nyári babám van...1 hetesen mentünk,5.nap jöttünk haza a kórházból és rá 2 napra...
2012. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor 8 eve az elsot szultem,akkor a vedono 2 het utan engedett ki minket,junius volt.Majd meg gebedtunk a panellben a hosegben. Tavaly kora tavasszal szultem kulfoldon a fiam,aznap kint volt a vedono es mondta,hogy,jol feloltoztetve kivihetem ot mar masnap.Jo ido volt,vittem is,azota is,ha esik,ha sut,megyunk.Imadja.
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ebben a jó időben viheted nyugodtan.én szeptemberben szültem,ilyen meleg volt,és többször is elmondták a kórházban,hogy ne várjak,vigyem ki nyugodtan.hat napos volt a fiam,amikor hazajöttünk a kórházból,másnap már sétáltunk babakocsival,jót aludt.arra figyelj,hogy ne a legmelegebb időben vidd ki,ne tűzzön rá a nap.én közvetlenül szoptatás után indultam el vele.nekem is nagyon jólesett az első séta,ő meg végigaludta
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt két hetes és már mentünk, persze nem kilométerekre egyből :)
2012. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nappal a kórházi hazajövetel után jött a gyerekorvos meglátogatni minket - és mondta, hogy vigyem ki kicsit a levegőre, jót tesz a babának és a mamának is:)
2012. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 naposan már kivittem a kertbe levegőzni 5-10percre.

hosszú sétára 2-3 hetesen.

2012. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppen egy hetesen vittem ki a lányomat én is. Mondjuk csak a teraszra levegőzni, de ez február vége volt. Következő héten már sétáltunk is.
2012. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Májusi és márciusi gyerekeim vannak. Mindkettőt két hetesen vittem ki először pár percekre,aztán negyed óra majd fél óra, kb így. Aztán már mentünk boltba, ide-oda a dolgunkra.
2012. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!