Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a névről?...

Mit gondoltok erről a névről? Adnátok a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
EDIT
2012. aug. 1. 13:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

5 éves unokahúgomat is így hívják. Nekem egyáltalán nem tetszett ez a név, igaz most sem, de nála már megszoktam. :)

Én a saját lányomnak nem adnám.

2012. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is szép. Sok variáció van a becézésre is. Nem hiszem, hogy mikor megszületik a kislány akkor Editnek fogod hívni hanem úgyis valami babusgatósabb verzióját fogod választani. :)
2012. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Szép név.
2012. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Mért ne?Pl az én fiam János(Dávid is)az apja után,az egyik kislányom Jázmin,a másik Barbara Tímea,ezek sem mai nevek már,de ha ez tetszik akkor ez tetszik!
2012. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Pont azért tetszik, mert manapság rendkívül ritka, és szerintem egyébként is elegáns hangzású. Persze, hogy a többségnek pont ezért nem jön be. Minden osztályban lesz majd több divatnév (Panna, Hanna, Emma stb), de Edit max.1.
2012. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Én Edit vagyok, fel sem merült bennem, hogy a kislányomnak is ezt a nevet adjam. Emma lett, de nem azért, mert most "divatnév", hanem azért, mert már 15 éves koromban tudtam, hogy ha nekem lányom lesz így fogják hívni. Nekem olyan semmilyen ez a név. A Dittitől rosszul vagyok... Ja és középiskolában 3 lányt hívtak még rajtam kívül Editnek.

Nektek kell, hogy tetsszen!

2012. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik, én nem adnám a kislányomnak. Főleg hogy unokatesómat így hívják és borzasztó egy nőszemély.
2012. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez a név sosem tetszett, akkor már Edina. Nem mert régies, szerintem nincs olyan, hogy régies név, nekem a hangzása nem jön be.
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szép név,nekem kimondottan tetszik.

Pedig van két Edit nevű ismerősöm és mindkettőt meglehetősen utálom,de attól a nevük szép:-)

2012. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nem, mert ismertem egy Editet, aki nagyon alamuszi volt, így rossz emlékeim fűződnek az Edit névhez.
2012. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!