Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a légzésfi...

Meddig használtátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 1 éves a babám, és egy barátnőm akkor szül. Nagyon szívesen odaadnám neki a mi légzésfigyelőnket, elég szerény körülmények között élnek, ilyenre biztos nem tudnának költeni, de természetesen az én babám alól sem venném ki senki kedvéért. Egyenlőre nekem olyan biztosnágot ad, bár már 6 hónapos lesz. De 1 éves kor után gondolom már nem indokolt a használata. Vagy?
2009. júl. 18. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
majd akkor fogsz tudni dönteni, nekem nincs ilyen jó barátnöm így én 1 év után is szeretném használni most ugy gondolom .8 hós a babám akkár milyen fulladás fölléphet alvás alatt én így gondolom télen náthás hurutos ídő lesz.
2009. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Először én is így gondoltam, hogy egy éves koráig minimum használni fogom. Aztán pici fiam máshogy gondolta. 6,5 hónaposan felállt, 8 hónaposan meg már éjszaka is rendszeresen lemászott róla, vagy felállt a kiságyban, és állandóan beriasztott. Úgyhogy pár nap alatt rászoktam arra, hogy nincs, és már így is nyugdtan alszom.
2009. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos, pár napja nem használjuk, mert föláll az ágy szélére és bejelez. Pár éjszakai felriáadás után inkább nem kapcsolom be.
2009. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hóig, mert lemászott róla, igaz, Ő már 8 naposan!!! vhogy lemozgott róla, és igazából a mozgékonysága miatt sok volt a téves riasztás. most jön a tesója, majd meglátjuk Ő milyen lesz, sztem neki sem fog sokáig kelleni. gyereke válogatja, meddig kell!
2009. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!