Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázásnál minden alkalomma...

Pelenkázásnál minden alkalommal bekenitek a baba popóját, vagy csak kaki után?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, de egyik ismerősöm azt tanácsolta, hogy nem kell mindig bekenni, mert a törlőkendőkben is van ápolószer, de én úgy tudtam mindig kenni kell!
2012. aug. 1. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnek szép, problémamentes bőre van, ezért nem kentem minden pelenkázáskor.

Sokan nem gondolnak rá, hogy ha állandóan kenik a baba bőrét, az hozzászokik az adott krémhez, és ha tényleg baj van, nem fog segíteni. Akkor érdemes váltani egy másik márkára.

2012. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
A sima popsikenőcshöz nem szokik hozzá a bőre, mert nem tartalmaz extra dolgokat! A gyógyszertáriról beszélek, ami mindössze végzi a dolgát, de nem gyógykenőcs, mint a Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen, és egyebek. Amint megszűnik a pelenkás lét, úgyis szabadon marad a bőre, akkor már nem hiszem hiányállapot alakulna ki a sima kikevert hidratáló popsikenőcs nélkül... :)
2012. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyik gyermekemnek sem kentem állandóan (nem a spórolás miatt, mert van itthon Bepanthen Plus, Neogranormon, Sudocream, gyógyszertári). Most a kicsi 6 hónapos lesz, kibújt egy foga, egyszer-kétszer úgy kicsípte a popóját a kaki pillanatok alatt, hogy szegénykének hólyagos lett, pedig rögtön levettem a kaki után. Én Aloe First-tel töröltem át a popsitörlő után, és Cink-oxidos hintőporral kentem be. A következő pelenkázásnál már nyoma sem volt a hólyagoknak, pirosságnak.
2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én sem kenem minden alkalommal,de kaki után mindig.

Ha csak pisi van,akkor néha-néha.

Nagyon jó bőre van a fiamnak és én sem ezen spórolok!

2012. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, én pisi után csak folyékony hintőporral kenem, kaki után szoktam rendes krémmel is. Amikor megszületett, akkor mondjuk minden alkalommal használtam a foly. hintőport is, meg a krémet is. A törlőkendőben lévő "ápolószer" szerintem nagyon kevés.
2012. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sima popsikenőccsel nyugodtan kenheted, de ha egy-két alkalom kimarad az sem baj. Én mindig bekenem az új Neogranormon védőkrémmel. Sokáig használtam gyógyszertárit, de nemrég kipróbáltam ezt a krémet és nagyon megtetszett.
2012. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
minden alkalommal
2013. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!