Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran kaphat a baba...

Milyen gyakran kaphat a baba banánt?

Figyelt kérdés
6hós múlt a kislányom és imádja a banánt. A rokonok ennek nagyon megörültek és ketten is hoztak egy csomó banánt. Az baj ha mindennap elnyammog egy pici banánt? Nem okozott eddig semmi panaszt. Nem volt tőle székrekedése.
2012. aug. 1. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiaim is imádják és bizony amíg nem voltak a nyári gyümölcsök, szinte csak banánt és almát ettek. Inkább banánt. Minden nap! Semmi baja nem lesz tőle, inkább egyen mindent nap gyümölcsöt, mint nem.
2012. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiaim 6 hónapos koruk óta szinte minden nap kapnak banánt (fejenként egyet) más gyümölccsel együtt. Semmi bajuk tőle, pedig hallottam már rosszat a banánról.
2012. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom is volt,hogy naponta benyomott egy egész banánt.Most is felváltva eszik egyik nap almát,másik nap banánt.
2012. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ezzel megjártuk, a mi féléves kislányunk is imádja, akármennyit meg tudna enni belőle. Valamelyik nap 2 részletben megevett egy fél banánt, komoly székrekedése lett, többször meghőmérőztem, de nem segített, a glicerinkúp sem segített, végül sokadszorra a szappanos hőmérőzés oldotta meg a bajt. Ha mindennap elnyammog egy picit, az nem baj, vagy adjatok mellé szilvát is, mert az hashajtó hatású. Mi az incidens óta keverjük a szilvát és a banánt, úgy adjuk. Ha ritkulna vagy kemény lenne a széklete, azonnal álljatok le és egy pár napig ne adjatok neki. Ha semmi tünet, akkor oké a dolog.
2012. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!