Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedik 8 hónapos...

Hogy viselkedik 8 hónapos körüli babátok? Mennyire aktív? Normális, hogy az én fiam egy másodpercre sem áll meg? Félek hogy hiperaktív lesz.

Figyelt kérdés
Ha lerakjuk a földre egy másodpercre sem áll meg, pörög forog, jár keze lába. Pedig eddig viszonylag nyugodt baba volt. Evés közben sincs nyugodtan, állandóan másra figyel és evés közben is izeg mozog. Ha leülök vele valahová pl. asztalhoz az az első hogy lepakol az asztalról. Tehát állandóan mozgásban van, reggeltől estig. Egész nap ilyen izgága. Ugye nem lesz hiperaktív? A Ti babátok mennyit mocorog?
2009. júl. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam ma 8 hónapos,a helyzet nálunk is ugyanez:)

Amióta kúszik,mászik,feláll,leül folyton mozog.

Az a baj,hogy ő éjjel is ezt csinálja,ezért ki sem tudja pihenni magát.

Nem hiszem,hogy hiperaktívok lennének:),csak kitárult számukra a világ.


A ti éjszakáitok nem változtak-e miatt?

2009. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj meg de ilyen hülyeséget...!!!!!Örülj neki h ilyen izgága eleven a babád ez jelenti azt h boldog kiegyensulyozott.Kiváncsi természetük miatt egyre többet és többet akarnak majd felfedezni.Nekem 8 hos a babám és szinte semmi idöm nincs mert egyfolytábam mászik és feláll ahol kapaszkodott talál és közben mindezt boldogan teszi.Eszembe sem jutott azon elmélkedni h beteg azért pörög annyit...ilyen ostobaságot!!!!
2009. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én nyolc honapos fiam is ezt csinálja de nem hiszem hogy ezért hiperaktiv lenne mert ez normális szerintem hogy megtanult négykézláb menni és álandoan kiváncsiskodik mindenfele ez természetes de nem nyugtalan és nem is siros baba ugyhogy én nyugot vagyok de ha a tied is nyugot akkor semmi baj vele az hogy mocorog sokat örülj neki jo babázást továbra is egy két gyerekes anyuka
2009. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte gondoltam ,hogy lesz megint egy akadékoskodó anyuka,kedves 11:08-as!!A kérdező nem lehurrogást várt!!

Kedves kérdező!!Ne aggódj,ez szerintem normális dolog!Az én kislányom holnap lesz 8hós és ő is izeg-mozog állandóan!Ebéd közben még néha a fülébe is kerül hami,mert meg nem áll se keze se lába!Kanál után néha a lábát is megkostolja!:)Sehol nem lehet egyedül hagyni,mert "szökik"!!

Boldog babázást és jó egészséget nektek!!

2009. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Éjszaka alszik, de vannak olyan éjszakák amikor forgolódik sokat, vagy nyöszörög álmában.
2009. júl. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!