Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg nem állna egy másodpercre...

Meg nem állna egy másodpercre sem. Hol a határ?

Figyelt kérdés
Nincs olyan másodperc hogy megállna a lányom (6hónapos). Jár a keze ,lába. Forog, pörög, kúszik, kitekeri magát.De ezt tényleg úgy kell elképzelni, hogy nincs megállás, csak ha alszik.Láttam már pár csecsemőt, de ilyen mozgékonyat még soha. Leírni is szörnyű, de felmerült bennem a kérdés, hogy esetleg nem hiperaktív-e?
2011. júl. 31. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hiperaktív lenne, akkor nagyon sokat sírna, és keveset aludna éjjel/nappal. A felgyorsul mozgásfejlődés jellemző még, 9 hónap körül felállnak, és szinte rögtön futnak. Illetve, hiperaktivitásnál figyelemzavar is van.
2011. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lyen pici korban még egyáltalán nem lehet szó hiperaktivitásról. Inkább a te kislányod egy érdeklődő, mozgékony baba lehet. Ez egyáltalán nem baj. Tudod, minden baba más... Vannak olyanok, mint a tiéd, kis tűzrőlpattantak és a másik véglet az, amelyiknek megalszik a tej a szájában :D Inkább legyen mozgékony :D

Persze, hogy jár keze-lába, hisz egyre többet tud, érdekli minden, ügyesedik! Ez a normális.

2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Én akkor aggódnék, ha csak nézne, mint Rozi a moziban. Nálunk is ismeretlen, a mai napig, hogy csak üljön és nézelődjön. De nézz a youtube-on videokat, hátha megnyugszol. Az én kisfiam 7 hósan:

http://www.youtube.com/watch?v=8NTL6-A_tI4

Ő sem egy tejbetök.

2011. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!