Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 6 hetes anyatejes...

Adhatok 6 hetes anyatejes babámnak teát?

Figyelt kérdés
A meleg miatt gondoltam, mert sajnos az igény szerinti szoptatás nálunk nem vált be. Próbáltam, de sajnos folyamatosan jött vissza a kaja. Nagyon bukós angyalom. Így minimum 2 órának el kell telnie két szoptatás között, és még így is egy óra múlva is bukik. Ja, és nagyon hasfájós. Ha tudtok ajánlani hasfájásra valamit az nagyon jól jönne. Az infacol nem vált be.
2009. júl. 18. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van a Hipp-nek édeskömény teája, azt tuti adhatod. Egyébként úgyis lesz olyan, aki azt mondja, hogy ne mert az anyatej elég, de ebben a melegben nem tudom az hogyan bírna ki 3 órát folyadék nélkül. Nyugodtan teáztasd.
2009. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az édesköményes teát nem ajánlanám,nálunk rosszabb lett a helyzet.De lehet,hogy nálatok jó lesz neki. Drogériákba nézzél szét,de már adható neki a mecsek tea,és a babamosoly tea is. Hasfájásra nagyon jó még az Espumisan csepp.ill.1 hós kortól az angolvíz.
2009. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!