Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA start vagy 1-es?

Beba HA start vagy 1-es?

Figyelt kérdés

Felírtak anno a babámnak beba koraszülött tápot, bár nem az, de elég soványka volt. Most lassan váltani kell, de nem értem hogy a startra és az 1-re is az van írva, hogy újszülött kortól. Kezdjem a starttal vagy mivel már úgyis hozzászokott némileg a táphoz, mehet az 1-es is?

(nagy részben anyatejes, csak kiegészítünk vele kb 20%ban)

Védőnő szerint mindegy, doki szabin két hétig ..:(


2012. aug. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám sajna csak egy hónapig szopizott,és pótolni kellett.Nekünk is egyből 1-est írtak.Azt nem tudom miben különbözik a kettő,de mivel az 1esre is rá van írva,hogy újszülött kortól,szerintem nyugodtan adhatod neki
2012. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy féléves korig lehet a startot is. Én is azt adtam neki minimális kiegészítésként. A dobozán is rajta van még, hogy 7 hónapos kortól 210ml kell neki belőle adni napi 7szer.

De most látom, hogy az 1est szeretnéd adni. Azt nem ismerem. Nézd meg az 1es dobozán az adagolást, hogy ott mit ír. De mondjuk, ha nem hasfájós, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2012. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsónak:mi is Beba HA Start-ot kaptunk és 7 hónapos kortól nem 7-szer kell neki adni,hanem 7adagoló kanál kell a 210ml-hez.Egyébként az én lányom ezt ette 6 hónapos koráig,utána váltottunk sima Milupára,azt hiszem 2-esre.
2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!