Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi ideig volt fent...

Kinek mennyi ideig volt fent a babája 2 hetesen szoptatás után?

Figyelt kérdés
Nálunk elég nyügös a visszaalvás van hogy eltart 2 óráig is és csak a karunkban hajlandó az elalvásra utána tudjuk berakni az ágyába.

2012. aug. 2. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kaja közben, de volt, h utána rögtön elaludt! Nem lehet, h fáj a pocija, vagy melege van? Az elején kb. 1,5hónapos koráig rögtön elaludt mindig alig volt ébren! Utána persze egyre többet! MOst 5hónapos és 2étkezés között max. 2 órát van ébren és a délutáni etetés után 4-5körül végig ébren van este 8ig! Utána alszik megint reggelig!
2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy egyből elalszik, de van hogy csak másfél óra után! Az idő kikészíti szegényemet! Ha 1,5-2 órát is fenn van és nyűgös, adok neki enni egy kicsit! Könnyebben elalszik
2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van hogy szoptatással együtt meg büfizéssel 1 óra alatt kész vagyunk és már alszik is, de ez a ritka. Most vagyunk még csak 10 naposak és már úgy érzem hogy el van kapatva mert csak a vállamon hajlandó eladudni
2012. aug. 2. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy 3 óráig is, de a mi kislányunk a mai napig sem egy egyszerű eset. Semmi baja nincs, nem is volt, egyszerűen csak ő ilyen. A férjemet is 6 óra alvás után kidobja az ágy. Tőle örökölte az alvási szokásait.
2012. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs még elkapatva ez más miatt van!A fiam is ezt csinálta.Sok mindenből tevődik össze,sok az a 2 óra ébrenlét ilyen picinek!

Van rendesen kakija?Van elég tejcid?Nincs túl sok látogatótok?A Kórházba is nyügösködöt?Vagy a pocija fáj?Nálunk ez volt én főztem rendes édeskömény teát és a védőnő tanácsára 3 tk-al adtam neki.Meg nem tudott rendesen szopni,és csak úgy csinált!Próbáld meg a tigris fogást ,ha hasa fáj ez is segít egy picit.

2012. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjével küzdöttem alig volt ébren ha eljött a kajaidő akkor kb 3 perc és már rá is aludt a cicire alig bírtam életet lehelni a drágámba.Majd kb 2 hósan puff fordult a kocka szinte semmit nem aludt!

De ez elég változó minden baba más és más!

Sok türelem majd szépen kialakul a napirend az a lényeg,hogy mindig nagyjából egy időben történjenek a napi dolgok had szokja meg a picur!

2012. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
milyen az a tigris fogás?
2012. aug. 5. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor hassal az alkarodon fekszik és közben simized a hátát.
2012. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!