Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámnak kevés a...

9 hónapos babámnak kevés a tejem, esti vacsorát hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma volt a védőnő,és mondta,hogy nagyon kevés a súlya a lányomnak ( 8350kg),mert szerinte már 9kilónak kéne lennie..


Napirenddel nem volt baja,csak,hogy már kevés a tejem és ezért kel éjszaka általában sokszor,mert éhes.


Eddig Sinemil-t kapott kanálból.. 3-as tápszert fogok neki venni,azt milyen cumisüvegből adjam neki? Menniyre kell higítani vagy hogy kell?


Mert cumisüveg ellenes,vizet is már elég régóta itatópohárból issza meg.


Ezt a tápszert közvetlen lefekvés előtt adjam neki?

Vacsit,fürcsit el kell tolni?


Mert eddig fürdetés után evett Sinemilbe belekevertem maradék kicsi főzeléket. Ez van fél8kor.. 1 óra múlva vagy legkésőbb 9órakor már alszik.


Annyira elrontja a napomat,kedvemet amikor jön a védőnő és a súlyával piszkál mindig..pedig nem is vékony,semmi. :-((( Mindenki mondja milyen jól néz ki,kiegyensúlyozott,boldog,vidám baba,pörög egész nap..Ő az :-)


[link]


2012. aug. 2. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd nem normális. EGyik fülden be, a másikon ki, vagy mond meg neki hogy hagyjon békén, vagy ne engedd be.

Figyi, gyönyörő a csajszid, szerintem pont jó, semmi baj a súlyával.

Most előkaptam a mi kiskönyvünket, és meglestem a fiam mennyi volt 9 hósan. 8100!


Old meg tápival. A dobozra rá van írva a keverési arány is. Mi a Jó éjszakát tápit használtuk, ebbe valami plusz rost anyag is van. Itatópohárból is jó ha megissza. Úgy mint máskor csinálod a napi rutint, ne változtass semmit. Fürcsi után add neki, jóllakik, és az is lehet hogy öt perc után már durmol is mint a kisangyal!


Avval a banyával meg ne foglalkozz!

2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, a helyedben többet be nem engedném a védőnőt!!!

kevés a súlya????? pont jó, mit akar, kismalacot? már ne haragudj, de ha ennél is több lenne már jó indulattal se lehetne azt mondani, hogy kevés a súlya, persze nem lenne baj, de hát érted...

el ne válaszd azért mert átlagos a súlya, honnan veszi, hogy kevés a tejed? mérted esti szopi után? talán azt kéne megpróbálni, nem pedig elválasztani! egyébként is 9 hónaposan már nem tejjel lakik jól hanem rendes étellel! ha van napi 2-3 szopi és 5 szilárd étkezés akkor nem ezen múlik.

3as tápszert meg majd 1 hónap múlva adhatsz csak, kicsi még hozzá!

2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a mérleget! Mond a védőnőnek hogy tönkrement.

Vagy képes és Ő visz hozzátok mérleget??

Basszus nagyon gáz.

Figyi, pont jó a lánykád ahogy van. Ha éhes úgyis fog kérni ne féllj, ha meg nem éhes nem kell tömni mint egy kislibát!

Ezek miatt a gö--rény védőnők miatt parázik be egy csomó kismama, állandóan riogatják őket.

Hála a jó égnek lekopogom....(kopp kopp) a mi védőnőnk 3 hónapos korában látta utoljára a fiam.

Ki a cumisüvegellenes? A kislányod vagy a védőnő?

2012. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

babám 9 hónapos, pont ma mértük: 8450 g és 71 cm. nekem megdícsérték hogy szépen fejlődik.

Nálunk fél 8 felé van szilárd (tejpép, főzelék, mikor mi), 9kor alvás előtt szopizik. Éjjel ő is eszik. Nekem most azt mondta avédőnő h éjjel egy evés belefér.

Nagyon szép baba, az enyém is ilyen súly ügyileg.

Ne foglalkozz a védőnővel, ha sok lenne a súlya akkor azért pörögne.

2012. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen,most már a mai nap nekem is betelt a pohár vele,mondtam neki,h gyerekorvos is szerint is szépen néz ki,nem kell túletetni-amit eddig sem tettem.

Mindig annyit eszik,amennyit kér és jólesik neki.


Lányom ellenzi a cumisüveget :-)

Mérleget kaptuk kölcsön,de amikor 1-2 csúszásgátló leesett róla és mondtam,h össze-vissza mér,ő még így is kiegyenlítette,hogy meglehessen mérni :-D

2012. aug. 2. 13:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobjad kifelé azt a szutyok mérleget. Majd ha jön legközelebb az a boszorka közlöd vele hogy nincs,összetört, és azt mondta a gyerekorvos bőven elég ha nála majd a tanácsadáson lemérik. Készpassz.

Elmebeteg ez a nő, nem

2012. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

....na.....félrenyomtam.


Szóval le a fejjel!! (mármint a védőnőjével!)

Ne add meg a lehetőséget neki hogy ilyen marhaságokkal bosszantson, majd ha szükséged lesz rá felkeresed!

2012. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jól van,sajnos vele mindig baj van,egy barátnőm inkább elköltözött a városból vidékre barátjához,csak,hogy váltani tudjon..:-)


Az kimaradt,hogy igen kevés a tejem én is észre vettem,mert sokszor csavarja,nyafog,hogy nem jön semmi :-(

2012. aug. 2. 14:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnöm kiakadna a védőnőd hülyeségén...:))))

higgy a szemednek meg a babádnak.

A babád csodaszép, van combi, pofi, gyönyörű. Hogy gondolja egy védőnő, hogy egy kisbabát meg lehet tömni???:O

úgyis annyit eszik, amennyire szüksége van. Egyébként tökéletes a súlya.

estére nyugodtan adj neki tápszert, én fürdés után szoktam, és ha csak az itatót fogadja el, mehet abból is.

2012. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9 hónapos, és ha már nincs tejed akkor mi van? Te még a jobbik eset vagy, nekem három hónap után elapadt, pedig lett volna hely neki, akkora a mellem. :)

Nem kell ezt erőltetni, szépen lassan át kell állni. Ha meg nem jön már a ciciből nem dől össze a világ. Adsz amennyit sikerül,a többit meg pótolod, ezen se stresszelj! Csak lazán jó?! :):):)

A védőnőnek kellene elköltözni. Senki nem panaszolta még be? Vagy olyan helyen laktok ahol ez az egy szem édeskedves védőnéni van?

2012. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!