Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámnak kevés a...

9 hónapos babámnak kevés a tejem, esti vacsorát hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma volt a védőnő,és mondta,hogy nagyon kevés a súlya a lányomnak ( 8350kg),mert szerinte már 9kilónak kéne lennie..


Napirenddel nem volt baja,csak,hogy már kevés a tejem és ezért kel éjszaka általában sokszor,mert éhes.


Eddig Sinemil-t kapott kanálból.. 3-as tápszert fogok neki venni,azt milyen cumisüvegből adjam neki? Menniyre kell higítani vagy hogy kell?


Mert cumisüveg ellenes,vizet is már elég régóta itatópohárból issza meg.


Ezt a tápszert közvetlen lefekvés előtt adjam neki?

Vacsit,fürcsit el kell tolni?


Mert eddig fürdetés után evett Sinemilbe belekevertem maradék kicsi főzeléket. Ez van fél8kor.. 1 óra múlva vagy legkésőbb 9órakor már alszik.


Annyira elrontja a napomat,kedvemet amikor jön a védőnő és a súlyával piszkál mindig..pedig nem is vékony,semmi. :-((( Mindenki mondja milyen jól néz ki,kiegyensúlyozott,boldog,vidám baba,pörög egész nap..Ő az :-)


[link]


2012. aug. 2. 11:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát nálunk úgy van,h városrészekre vannak osztva a védőnők..

Köszönöm,hogy próbáltok vigasztalni,olyan nehéz néha kezdő szülőnek lenni,pláne ha egy ilyen nő elrontja az ember napját!

Ma meg a nagy melegben pláne nem evett Nati,pár szem kocka sajtot evett most ebédre mást nem akart-már egyből kétségbe estem,eddig nem volt semmi bajom az ilyen helyzetekkel. Hülye nőbe már :-(

2012. aug. 2. 14:27
 12/15 A kérdező kommentje:

Még senki,mert attól függetlenül segítőkész,meg nagyon aranyos,nekem is ő volt a védőnőm kicsi koromban..

De,ezzel a súllyal őrületbe kergeti az embereket..

Jah és így,h városrészre vannak osztva,így járnak ki az anyukákhoz!

2012. aug. 2. 14:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak ki kell bírni. :(

A pici mennyi idős koráig jár ki nálatok????


Egyébként a kajálás miatt is nyugi. A fiam sem nagy evő. Jajj még csak egy olyan védőnő hiányzott volna mint a tiéd, nálam is ezt csinálta volna. :(

Egész pici kora óta nem evett sokat, most sem viszi túlzásba. Már lassan 3 éves, de reggeli az nuku, max 10óra felé éhezik meg, ha adok neki hamarabb nem eszi meg.

Volt olyan napunk, hogy egész nap beérte egy almával, meg 3-4 porci párizsis kenyérrel. Ő inkább csak iszik.

2012. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem 1éves koráig járnak ki.. de épp egyik nap beszéltük barátnőmmel,h a mi védőnőnk képes utána is havonta :-D


Nati sem nagy evő,ő egy gerezd almával is elnyammog ha kell,olyan mint én. :-)

2012. aug. 2. 14:49
 15/15 A kérdező kommentje:

Kicsit meg is nyugodtam,olyan yoo,hogy támogattatok,még ha így is!!!! :-)

Bár,ha apa haza ér,úgyis elbőgöm magam:-D

2012. aug. 2. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!