Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom-e a 7,5 hós fiamnak a...

Adhatom-e a 7,5 hós fiamnak a kifejezetten babák részére készült almalé helyett a rendes dobozos,100%-os almalevet?

Figyelt kérdés
Mondjuk Hohes-C-t vagy Happy Dayt. Lezs tőle valami baja?
2009. júl. 18. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

A 6 éves fiam katasztrofa izűnek minösitette öket.

Mi a baj a cukorral,miért nem kaphat?

Oriási hülyeség. A baba kajákban,italokban,pépekben van.

Ha káros lenne nem tennék bele.

Kemény széklet:égetett cukor.

Hányás:cukros tea,mert energia és fontos.

Mi a baj a cukorral??????????????? A cukor és a só fontos a szervezetnek.Na mindegy! Ez van,oriási hülyeséget kövedtek el.

2009. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Előzőnek:

A cukor nem tesz jót még az ilyen picik gyomrának mert lemossa a védőréteget a belekről ill. rászokik az édesre és a fogak meg később a súlya rovására mehet és megy is. Pici cukrot lehet adni, én is szoktam a teába tenni mert másképpen nem issza de nem az agyon cukrozott italokat kell itatni. A bébiételek pedig hozzáadott cukor nélkül készülnek.

2009. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

És legfőképp a kérdezőnek (előző vagyok):

Én azért nem adnék neki mert ezektől még nekem is iszonyatosan ég a gyomrom de már egy pohártól is. Különben szerintem lehet is akár.

2009. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is úgy gondolom,hogy 7,5 hónaposan még inkább ne adjál neki ilyet. Hiszen a kifejezetten babák számára készült bébiitalokban nincs tartósítószer és társai, azért is áll el felbontás után csak 48 óráig. Míg a Hohes C 100% és többiekben ki tudja mi van. Szerintem ezek ráérnek még jóval 1 éves kor után is. Én lányom 13 hónapos kb. 7 hónapos kora óta kap üdítőt (bébiitalt hozzáadott cukor nélkülit), de akkor is csak ebéd után kapta kb. 70-80 ml-t, mert a teát nem issza meg. Ebéd után most már kubu-t kap, ha kéri, egyébként vizet iszik.
2009. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kösz, h a teás válaszomat lepontoztátok:(

Ezek a gyümilevek, amiket felsoroltál, színezék, tartósítószer-mentesek. Egyébként meg gyereket cukor nélkül felnevelni nem lehet. Lemossa a bélbolyhokat? Hol olvastál ilyet??? Cukorra szükség van, képzeld el az a sok kisbabát, akiknek már újszülött korban cukros teát adnak, nincs is bélbolyha? Nekünk talán nem azt adtak? Egyszerűen nem értem, h miért nem lehet az arany középutat betartani? Ami régen volt, az mind rossz, ami ma divatos, az mind jó...

Kérdezőnek: nyugodtan adhatod, úgyis elolvasod az üzletben, h mi van benne. Pl az én fiam 8 hósan már itta a Kubut, igaz, azt is hígítottam. A védőnő ránézett a gyerekre, és megkérdezte, h iszik Kubut? Mondom igen. Látszik, mert szép színe van a sárgarépától. Nem kell elvakultnak lenni. Én mindent kipróbálok, adok neki, és meglátjuk, h fáj-e a hasa, bírja-e, vagy sem. Persze nem pacalpörköltre gondolok, mielőtt megint a nyakamnak ugrás van.

2009. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a 3. válaszoló vagyok. Szerintem a hohes-c és társaik nem 100% gyümölcsből készülnek. Ha már konkrétan erre vagy kíváncsi, szerintem semmi szüksége egy 7,5 hós babának ezekre. Én még mindig kitartok - és ki is fogok -, ha már gyümölcslé, akkor vagy a babáknak gyártott vagy frissen facsart, de ha nem akarsz ennyit pepecselni, akkor a 3-5 literes tiszta almalé, amit dobozban kapsz meg és egy csapból nyomod ki a levet. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!