Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kisfiam, és...

2 hónapos a kisfiam, és nagyon sírós. Nem jó neki semmi, sokszor, ha felveszem, akkor mégjobban sír. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem fázik, nincs melege, nem fáj a hasa, tiszta a pelus, stb.... Más is küzd ezzel a problémával? Meddig tart ez? Rettenetesen el vagyok keseredve, hogy őt nem lehet rendesen babusgatni, mert nem jó neki sokszor még a kezemben sem pár hete... Sokszor olyan érzésem van, hogy nem is szeret... Mit tegyek, hogy a kezemben megnyugodjon?
2009. júl. 18. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szoktál inni tejserkentő teát? Az én kislányomnak attól fájt a hasa, ill. ha tejterméket vagy tojást ettem.
2009. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3 és fél hónapos Kislányom nem egy sírós fajta, de néha nálunk is van hogy ha felvesszük, egy ideig jól el van, aztán meg jön a nyűgösködés. Ilyenkor ( bár lehet sokan leszavaznak érte ) rájöttünk hogy Neki az a legjobb ha leteszem, adok Neki egy játszó cumit, amit elcsócsizhat, és közben ott vagyok Vele, énekelek, beszélek Hozzá, fogom a kis kezecskéjét, símogatom. Szóval babusgatás + cumi a szájába, Őt ez nyugtatja meg a legjobban hosszú időre. Szerintem azért mert ilyenkor jobban tud nézelődni is mintha a karomban felém néz, ott a kis cumija is és hát persze mi is ott vagyunk Neki.
2009. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a suttogós könyvhöz én úgy tudom legalább 6 hónaposnak kell lenni a babának. picike még babausgasd nyugodtam...lesz még ideje megtanunlni mindent. Egyébként jó könyv és hasznos is.
2009. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A suttogó titkai (amit írtam) nem azt írja, hogy hagyjad sírni! Nem is erre céloztam azzal, hogy megtanulja megnyugtatni magát! Dehogy! Én sem hagyom sírni, és a könyv is ellenzi ezt. A rosszabbik végletre célozva írtam, ami az, mikor csak ringatva, cipelve tud álomba szenderülni. Mert az sem jó! De igenis válaszolni kell a baba sírására, mert az alapvető bizalom most alakul ki. Ha nem számíthat az anyukájára, akkor kire, mikor meg kell vigasztalni a kicsi lelkét.
2009. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
azért ird majd meg mi segitett ha megoldódik.
2009. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Suttogó 1, 8 hónapos kórtól alkalmazható.

Amerikai anyukáknak írták.Hamar visszamennek dolgozni.Jó gyerek kell nekek.aki kizámíthatóan csinál mindent.

A könyvben van 1-2 jó ötlet is.

Elsősorban tápszeres babáknak,vagy ha még nem az a módszer következtében majd az lesz.

Nekünk Magyar anyáknak jó, ha tehetjük 3 évig itthon maradhatunk,

Annak aki dolgozik a baba mellett, persze fontos hogy átaludja az éjszakát.

2009. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hós volt, mikor sírós, hasfájós, hisztis baba volt, akkor olvastam, és mindent megoldott. Most 10hós és anyatejes. folyamatos foglalkozást igényel, de nem hisztis, nem nyafogós, kiegyensúlyozott, boldog kisbaba. Nálunk fel sem merült a tápszer gondolata. Azóta este 8-fél9 körül fekszik, reggel 7kor kel. Az hogy rendszeresség van egy gyermek életében, az nem robotgyereket jelent. Minden este szopi, fürdés fogmosás, pár kedves szó(mindig ugyanazok) és alvás.
2009. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Hát hol is kezdjem? Infacolozunk, gyógyszertári görcsoldót és homeos bogyót kapa fájós pocira. Ill. vettünk neki egy elektromos bölcsőhintát, amikor semmi sem jó, akkor az az egy, ami mégiscsak jó. Állítólag az anyaméhben való ringásra emlékezteti őket. És mióta kevésébé fáj a pocija, azóta szereti, ha babusgatom, ringatom. Szóval minden jó, ha a vége jó. Éjszaka alszik este 10 től reggel 7-ig, napközben nagy ritkán, de ha foglalkozunk vele, beszélünk hozzá, akkor már nem sír. Így a pocija volt a fő ludas!

Suttogó megvan, de hát a hasfájásra nem tudott megoldást... A későbbiekben remélhetőleg lesz haszna. :)

2009. júl. 31. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!