Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 kg csirkemellfiléből milyen...

1 kg csirkemellfiléből milyen gyorsan elkészíthető, egyszerű, és finom kaját csinálnátok, amit 3 kicsi gyerkőc is megenne?

Figyelt kérdés

Pörkölt, gulyás, brassói, rántott hús kilőve...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 16. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

vágd apró kockára és ananászal huzd fel nyársra . füszerezd úgy amit a kicsik szeretnek . serpenyőben kevés olajon süsd meg. kukoricáa rizst adj mellé ..


Hamburger zsömlébe tedd nekik , vágd fel szeletekre füszerezd be ,és kevés olajon süsd ki. Vegyél zöldségeket amit te össze darabolsz . Mindent amit a hamburgerbe tesztek tedd kistálakba az asztalra és hagyd ,hogy ők maguknak tegyenek mindent bele a kechap,mustárt, majonézt is engedd meg nekik nyomkodni . Kicsit maszatosak lesznek . Nálunk jól bevált modszer a zöldség evésre...

2012. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Grillezve! :)
2012. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Abbahagyhatatlan csirkét, csak mellből.


Google-ban több receptet is találhatsz.

2012. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egy jót, szerintem ízleni fog!


Nos, szeleteld fel a filét, forgasd meg lisztben és tojásban, de zsemlemorzsa helyett reszelt sajtot tegyél rá! Helyezd tepsire, tegyél rá még egy kis sajtot, locsold körbe tejszínnel vagy tejjel, süsd 180 fokon legalább egy óráig, és ha nagyon pirul rajta a sajt, önts rá még egy kis tejet, tejszínt, vagy vizet! Készíts mellé krumplipürét, imádni fogják! Nekem ez az egyik kedvencem!

2012. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tejszínes csirkét is lehet.Kockára vágod,olajban megpirítod.Főzőtejszínnel leöntöd,pár percig főzöd együtt.Párolt zöldséggel vagy rizzsel nagyon finom.
2012. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Ha még esetleg van valakinek jó ötlete azt is szívesen fogadom!

2012. febr. 16. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
De majd írd meg, hogy melyiket készítetted el, és hogy sikere volt-e?
2012. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én sörtésztában sütöm meg ---igen gyereknek az alkohol elpárolog belőle nem fognak berúgni.

apu amúgy is néha megengedi hogy leigya a habot a sörröl.

itt megtalálod:


andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=33805013


csirkemell csíkok orly módra

2012. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a recepteket!


Elsőnek a lisztbe, tojásba, sajtba forgatott, és tejszínnel leöntött finomságot készítettem el. Nagyon nagy sikere lett, nagyon ízlett mindenkinek. Máskor is el fogom készíteni. Köszönöm a többi receptet is, szépen sorban mindet ki fogom próbálni. Mindegyik nagyon jól hangzik. A jó ötletek mindíg jöhetnek.

2012. febr. 20. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!