Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Szuvasodas az...

Mi lehet ez? Szuvasodas az alig kibujt fogon?

Figyelt kérdés

A pici fiam 15 honapos lesz hamarosan, kabé egy hete bujt ki teljesen az egyik orlofoga ( a jobb oldalon). Tegnapelott az esti fogmosas kozben észrevettem a fog felszinén egy pici fekete pottyot és azota teljesen kétségbe vagyok esve: csak nem szuvasodik a kis foga????

Hozzateszem, honapok ota mosom a fogait babafogkrémmel, kapja rendszeresn a Zymaduo-t ( direkt a caries ellen, flour és D vitamin van benne)

Mit csinaljak? Elvigyem fogaszatra? Olyan kicsi még, nem is turne el egy fogaszati konzultaciot. ( Pfff, remélhetoleg nem az én fogaim orokolte, mert nekem is allandoan gondjaim vannak a fogaimmal)


2009. júl. 19. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet ennyire "fiatal" fogacskán is szuvasodás, ha nem tűnik el jobb ha dokihoz viszed. Lehet, hogy most egy tisztítással, kontrollal megúszod, később meg ki tudja mi lenne.
2009. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!