Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen kis "gonosz"?...

Miért ilyen kis "gonosz"? Hajnalban, szopi után kipattan a szeme, felébreszti az egész családot, aztán mikor már mindenki felkelt, ásítozva, de elindul a nap, akkor a baba szépen visszaalszik.

Figyelt kérdés
Akárhogy altatnám vissza, nem hajlandó, sikítozik, ki akar jönni a kiágyból. Ha nem veszem ki, akkor sír, dobálja magát. Akkor is ezt csinálja, ha magam mellett altatnám vissza. Jó, felkelünk, de mikor leülnék reggelizni, elkezdi dörzsizni a szemét, ásítozik és már vinnem kell vissza az ágyába, mert tiszta nyűgös, álmos. Leteszem és alszik is. Kb. 1 órára kelt fel.
2009. júl. 19. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kisfiam.
2009. júl. 19. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális, hogy kaja után épp, hogy vidám, éber. Én nem altatom szopi után sosem a babámat, utána mindig program van, mert akkor a legjobb a kedve.
2009. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nekünk ez az 5:30-6 órai kelés új, mert eddig kb. 8-ig, fél 9-ig simán aludtunk. Utána meg dél körül volt a következő alvás. Most meg 7-kor már alszik vissza, ugyanúgy 9-ig , de én meg úgy aludtam volna még, de már minek feküdjek vissza!? :-)
2009. júl. 19. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h csak egy átmeneti időszakról van szó.(reméljük) Nálunk is gyakrabbak az éjjeli ébredések pár hete, elég fáradt vagyok, de tudom, h nem direkt csinálja.... Majd elmúlik ez is....

Kitartást!

sorstárs

2009. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja jó, első vagyok, akkor más a helyzet kicsit, nekünk mindig ekkor kel. Akkor inkább az a kérdésed, hogy most miért kel hamarabb, nem? De azt meg ki tudja, ez bizonyos korszakokban változik, mikor fekszik este, mikor kel reggel, szerintem. Amúgy szerintem ez normális időpont, főleg, ha mondjuk majd el kell járni dolgozni, akkor pont igy lenne annyi időd rá, hogy meg is reggelizzetek, össze is készüljetek, eljusson bölcsi/oviba, majd te dolgozni. Szóval nekem ebben sincs semmi meglepő. Esetleg próbáld ki, hogy párszor úgy bánsz vele, mint éjjel, akárhogy hisztizik. Azaz gyors evés, semmi szórakoztatás, hadd tanulja meg, hogy egyedül is ellehet. Tegyél valami ehhez való őt lekötő játékot az ágyába.
2009. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!