Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Testvérfellépővel...

Anyukák! Testvérfellépővel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

3 pici gyerekem van.

4 éves, 3 éves és 9 hónapos :)


HA Apa is jö velünk akkor nincs gond, aki elfárad azt a nyakába kapja.

Viszont ha egyedül megyek velük akár a játszóra, ebben a mejelgen, hazafelé nagyon elpillednek (jótszó nem közel van, vidéken lakunk)


Jól jönne egy tesófellépő-akár az ülős változat is, de nem tudom mennyire kényeelmes azzal együtt tolni a babakocsit. Nem lesz nehezebb? Kanyarodás, padkára fellépés, hogy működik vele?


Van olyan fellépő ami komatibilis mindegyik kocsihoz?

Nekünk Bébé Confort High Trek babakocsnk van, ahhoz vajon lehet venni és ha igen akkor milyet?


2012. aug. 5. 11:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a sok helyesírási hibáért, de be-beakadnak a billentyűk a gépemen :(
2012. aug. 5. 12:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát függ attól is hogy te milyen magas vagy. Nekem is ilyen babakocsim van (high trek) nagyon szeretem amúgy.

Egy lascal buggy board fellépőnk van, azon csak állni lehet, de így is jó szolgálatot tesz. nekem egy 5 évesem egy 2.5 évesem és egy 6 hónaposom van.

Nálunk a bolt-posta-patika háromszög is jó messze van úgyhogy mindennap használjuk.

Padkákon háááát, nem igazán megy fel meg le, nem is tolom fel épp ezért padkákra ahol lehet elkerülöm, már bejáratott utunk van tudom merre kell menni:)

A szalagjával fel lehet kötni ha nem áll rajta épp senki.

Meg kell tanulni vele közlekedni meg kicsit előrébb kell tartsam a kocsit amikor tolom. De amúgy én magas vagyok és mindig azt mondták mások akik próbálták már a fellépőt hogy belerugnak menet közben, nem tudom, én nem rugok bele, mert "alá " lehet lépni valahogy a fellépő kerekei közé.

2012. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


NAgyon köszönöm a gyors választ!


Elég alacsony vagyok...152 cm :)

Lehet, hogy akkor nekem ez nem lenne igazán praktikus :(

2012. aug. 5. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
van olyan fellépő,ami mindegyikhez felszerelhető.mi is használtuk. nyílván más tolni, ha még 1gyereket kell tolnod,de én sokkal rosszabbra számítottam. ha olyan helyen közlekedsz ahol amúgy sem jó a búrkolat,akkor viszont nem egyszerű a közlekedés. a padkára simán feltoltam. én nem bántam meg,viszont még használtan sem találtam 10ezernél olcsobban
2012. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. voltam! nekünk ilyen volt,és én pár éve ezt 19ért láttam,ugyhogy még olcsóbb is!
2012. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is olyan fellépőm van, amit az előző válaszoló belinkelt. Használtan vettem 7.000,- forint körül. Egy Coletto Austin babakocsival használom. 2,5 éves a fiam, amikor tesófellépővel megyünk, akkor a tolókart a legmagasabb állásba állítom. Normális úton jól lehet vele közlekedni, a padkákat is viszonylag jól bírja. Persze, így kb. 25 kilót tolok, vagy többet.
2012. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! sztem tesókocsi és fellépő vagy kenguru a picinek. viszont a fellépő necces,az enyém nem állt fel rá,kidobram az ablakon 15e ft-ot.. szóval ha tudod,próbáld ki valahol. ja és padkánál,úttestnél,zebránál le kell szállnia róla!!!
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Lascal Buggy Board fellépőnk van, használtan vettünk 10.000.- Ft-ért. Nagyon jól tudjuk használni, a kisfiam sokat áll rajta ha elfárad a sétában, vagy a játszótéren. Én 164 cm vagyok, nem rúgok bele, van hely, hogy belépjek a fellépő alá. Az nem a fellépő hibája, hogy nálunk nem figyelnek arra, hogy kerekes székkel vagy babakocsival könnyen lehessen le- és fellépni a járdára, így ott sajna tényleg le kell szállni a fellépőről.
2012. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!