Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj hogy nem a...

Szerintetek baj hogy nem a szakácsunk főzi a gyerek ételét hanem én magam?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint azért van hogy ő csinálja ezt :/ De én nem akarom hogy fűszeresen vagy egészségtelenül egyen a babám....
2012. aug. 5. 20:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi! eddig az utolsónak jár a csillagos ötös! Hahóóóóó olvassátok már a kommentet! Nincs bejárónőnk csak néha főz a szakács de azt nem akarom adni........
2012. aug. 5. 21:04
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

Olvasd vissza a kérdésed, és akkor kiderül, hogy ki az idióta! Kikérem magamnak,hogy idiótának nevezz!!!

Amilyen a kérdés, olyan a válasz!

2012. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én vagyok annyira idióta, hogy ha éttermem van, akkor onnan hozok kaját, és nem "járatom a házhoz a szakácsot". Szerintem ez a kérdés fake. De ha nem, akkor főzd magad a babának az ételt. Nem értem ezt miért nem lehet egyedül eldönteni hanem itt szavaztatni...
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Idióta kérdésre csak iditóta válaszokat tudunk adni. Ez jár. A kérdező meg persze gyalázni kezdi a válaszolókat és ezzel csak alátámasztja az egész kérdés idiotizmusát. De hányadszor történik meg már ez itt?
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem baj! Magyarázat: mert Ő a szakács, Te pedig nem! Ráadásul igaza van anyósodnak, azért van hogy főzzön. Legalább több időd marad ide járni, hü...e kérdéseket írogatni.
2012. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymánekiálljfőzni!
2012. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, mennyi idős a gyereked.

16 hónapos múlt a lányom és kb 2 hónapja "merem" neki adni az éttermi, vagy a rendelt kaját.

Ma is úgy rendeltünk ebédet, de a gyereknek én főztem. Ami nekem jó, nem biztos, hogy neki is. Nem ugyan olyan a "nagyüzemi" koszt, mint a házi. :)

A kérdést tényleg kicsit félreérthetően tetted fel, de a kommented segített.


Ja, heti 3x legalább mi is rendelt, vagy éttermi kaját eszünk, légyszi ugassatok le engem is.

Hozzáteszem örülnék egy szobalánynak és szép műkörmöknek is! :DDD

2012. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy ne olyat főzzön neki.
2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

17-es! Szerintem azért senki sem lesz leugatva, mert étteremből rendeli a kaját... DE! A kérdező egy annyira abszurd kérdést tett fel, hogy eszméletlen. Nyilván ezért lett "leugatva". Nézzük csak:

1. Tök életszerű és logikus, hogy az ide látogató nők legalább 95%-a étterem tulajdonos vagy saját szakáccsal rendelkező hölgyemény, így biztosan tud hasznos válaszokat adni a feltett halál komoly kérdésre.


2. Ha van szakácsa, akkor biztosan megtudja kérni, illetve mondani neki, hogy ezt és ezt főzd a gyereknek, mert ő még pici, nincs foga, ezt-azt nem eheti, stb.


3. Ha a szakácsa egészségtelenül és fűszeresen főz, megmondani sem lehet neki mit készítsen a gyereknek akkor egyértelmű, hogy magam csinálom az ételt a babámnak. Ha tetszik az anyósnak ha nem...


Szóval én idióta erre a 3 variációra jutottam a kérdését és a kommentjét olvasva a kedves kérdezőnek, és leszűrtem a tanulságot. Ennyi. Az meg ahogy hozzánk földi halandókhoz szólt, csak őt minősíti.

2012. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy baj!Jézusom!!Ha nem tudnád tilos a gyereknek az anyukája főztjét adni!Nem tudom, hogy te ezt mért nem hallottad még sehol!Nem is értem..

Még megmérgeznéd szegényt.Inkább ruccanj ki helyette shopping-olni a barcsinőkkel :D

2012. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!