Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj hogy nem a...

Szerintetek baj hogy nem a szakácsunk főzi a gyerek ételét hanem én magam?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint azért van hogy ő csinálja ezt :/ De én nem akarom hogy fűszeresen vagy egészségtelenül egyen a babám....
2012. aug. 5. 20:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha Te akarsz főzni a babádnak, akkor főzzél, anyósod meg majd feldolgozza. A Te gyereked, úgy tedd, ahogy szerinted a legjobb.
2012. aug. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ha egészségtelenül főz a szakácsod, akkor inkább nem mennék az éttermedbe enni, na de mindegy.

Főzzél nyugodtan a gyerkőcnek, ez egy felesleges kérdés volt.

2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék én megkérném a szakácsot, hogy a gyereknek külön főzzön, vagy csináljátok együtt.
2012. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! A kérdés NEM IGAZ! Csak kíváncsi voltam kedves anyukák hogy egy olyan kérdésre mint pl jó ez a babakocsi, vagy tapasztalatot kér valaki miért egy db válasz érkezik! Míg egy ilyen VITATKOZÓS kérdésre 21...... No comment! Köszönöm! A teszt lezárult!


Üdv.: Egy éppen főző anyuka!

2012. aug. 6. 15:10
 25/30 anonim ***** válasza:
Muhaha! Mekkora nagy vicces teszt volt ez, nahát, milyen jól mulattunk!
2012. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

21-es vagyok.

Bár nem akarok vitatkozni és normálisan is válaszoltam, de nem állom meg, hogy ne reagáljak a kommentedre.

Gondolom most azért megnyugodtál. Egyébként meg valószínű azért is jött ennyi válasz, mert vannak ilyen anyukák, az én ismerettségi körömben is van hasonló, tehát akár igaz is lehet, mert nem nagyon vitatkoztak Veled. Az meg, hogy egy adott babakocsiról mi a vélemény, nem tudom, hogy miért zavar, hogy csak 1 válasz érkezett, mivel elég sok féle babakocsi van.

2012. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom feltűnt-e, de kb senki sem vitatkozott, leszámítva téged :) Mindenki egyetértésben nézett hülyének aranyom... És ordított a kérdésről, hogy kamu.
2012. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Többet kéne főznöd, mert túl sok a szabadidőd! :(
2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Sötétebb vagy mint elsőre gondoltam!
2012. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nem arra szolgál hogy közvélemény kutatást csinálgass. ha erre van kedved állj ki az utcára kérdezgetni. Egyébként látszott h kamu kérdés, mindenki viccet csinált belőle
2012. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!