Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj hogy nem a...

Szerintetek baj hogy nem a szakácsunk főzi a gyerek ételét hanem én magam?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint azért van hogy ő csinálja ezt :/ De én nem akarom hogy fűszeresen vagy egészségtelenül egyen a babám....
2012. aug. 5. 20:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
unatkozol?
2012. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ó hogy bele ne rokkanj...
2012. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
:D Te írtad esetleg a micimackós kérdést is a filmek kategóriába? :) Ha igen, ha nem, nagyon uncsizhatsz.
2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nagyon vicces lány vagy!:-)))

Ha ez a gonosz szakács olyan ételeket főz ami egészségtelen akkor szerintem Te se edd meg, ne csak a gyermeked, holnap az legyen az első dolgod, hogy kirúgod!

2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak ne a félméteres műkörmöddel kavard meg. A kertész, a sofőr meg a szobalány mit csinál addig? Állnak a konyhában és nézik, hogy ügyetlenkedsz?
2012. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Linkeld már be a Micimackós kérdést, pls :D
2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajna törölték, pedig cuki volt. Azt kérdezték, hogy miért van piros pulcsiban micimackó, mert a gyerek idegrohamot kap mikor meglátja, és összetöri a tévét. A héten már 5 tévét vettek, és szeretné megszerezni a Disney telefonszámát :D

Ha van szakács, gondolom ők is kő gazdagok, meg az is aki hetente 5 tv-t vásárol.... Innen az általam vélt párhuzam :D Vagy a halálra unatkozó nyári szünetes elméletéből? :)))

2012. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát ez jó! olyan kommenteket kérek akik értelmesen válaszolnak! Jelenteni fogom a moderátoroknak a következő hitetlenkedőt! Mi olyan hihetetlen azon hogy szakácsunk van....... Éttermünk van és átjár a házhoz is....... bakker sok idióta!
2012. aug. 5. 20:59
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

ha anyósod fizet egy szakácsot akkor minek mész be bekoszolni egy egész konyhát? most szegény anyósod még egy bejárónőt is fizethet...


most komolyan, ez legyen életed legnagyobb problémája :)

2012. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,főzd meg te
2012. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!