Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijártok a babáddal kettesben...

Kijártok a babáddal kettesben a strandra? Vagy mindig van 3. személy veletek?

Figyelt kérdés
Én valamiért félek vele egyedül kimenni. Nagyon zsúfolt, felkapott strand... Ha éhes lennék, pisilnem kéne, akkor vigyem magammal, stb. 17 hós baba
2012. aug. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi 4h-tól max 6h-fél7-ig vagyunk strandon, addig nem pisilek. ez van:)

Mindig ketten megyünk, apa dolgozik, segítség nincs.

2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalommal megyek a strandra lányommal, ha jó idő van, egész napos program!

Ha pisilni kell, viszem magammal a wc-be. Elálldogál mellettem, letekeri nekem a wc papírt.

Ha éhes vagyok, vagy szomjas, viszem magammal a büféhez, palacsintázunk, làngost eszünk, vagy fagyizunk

2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkel már idén mentem volna strandra, de ikrek, így egyedül nem tudnék:-(

Segítség nincs. (Nagymama lenne, de hát...apuka meg dolgozik)

2012. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:-)

3 gyerekkel megyek egyedül strandra

de volt h jött unokatesó vagy barátnők

a legkisebb 1,5 éves öt viszem magammal pisilni enni ált viszek max fagyizunk

mondjuk a nagyobbak 7 és 10 évesek de mikor kicsik voltak akkor sem volt gond szervezés kérdése a dolog

2012. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bármilyen szervezéssel el lehet menni strandra egyedül két 21 hónapossal...
2012. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 gyerekkel? Persze, miért ne? Nem sokkal másabb, mint mondjuk egy forgalmas helyen sétálni vagy mondjuk egy zsúfolt játszótéren lenni, szerintem.

Elég, ha csak pár órára mentek, kevés cuccot vigyél (pléd, törölközők, fürdőcucc, karúszó/úszógumi, 1-2 kisebb játék), az értékeket pedig tedd megőrzőbe.

Én is így járok, 2 gyerekkel (5,5 és 2,5 évesek).

WC-re, büfébe, értékmegőrzőbe jönnek velem, nem hagyom egy percre sem magukra őket.

2012. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ki szoktam vinni a két évesemet egyedül is, de van hogy a nagylányom is velünk jön ( Ha nincs kedve nem erőltetem)

A férjem ált. 6 fele ér haza, a strand pedig hétkor már zár


Múltkor láttam egy anyukát a strandon és teljes egyedül volt a 3 gyerekével, a legnagyobb is max 4-5 éves lehetett. Mindig megoldotta valahogy hogy jó legyen, pl a két kicsinek valamilyen ikerúszógumija volt.Wc-re tuti nem ment , gondolom enni is együtt ettek. Én nem hiszem hogy bevállalnék 2-nél több gyereket a strandra.

2012. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!