Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem felháborító, hogy van...

Nem felháborító, hogy van amelyik kórházban ingyenes ha a szoptatós babával marad az anya, máshol meg kell fizetnie az ágyért? Nincs erre valami törvény?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 22:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A gasztoentrológián tejfehérje allergiánk van.
2012. aug. 6. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is kell fizetni,1hetet voltam bent az akkor 2hónapos fiammal,naponta 2500 ft volt azt hiszem,hogy ott aludhassak vele.Ágyat kaptam,meg a gyereknek mellettem volt az a nagy vasrácsos ágy.Akkor nem kellett volna fizetnem,ha nem alszok ott vele,hanem az anyaszállásra megyek,tehát 18:00-kor elhagyom az osztályt.Éjjel meg ha szopizni kell neki,annyira felmehetek még megetetem.Az én fiam 2óránként evett,tehát nem akartam fel-le rohangálni,meg semmi pénzért nem hagytam volna ott egyedül,akármennyi pénzt megér nekem,mert szörnyű ahogy ott bánnak velük..tapasztalatból mondom.(Miskolc,megyei kórház,GYEK)
2012. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fiam befulladt mi a betesdaba voltunk ott nem kellett fizetnem

Ha kellett volna fizetnem na es miből a párom minimalbères fizetèsből ès a gyesemből meg a családipòtlèkbòl amit kapok 2 gyerekem van ja ès rokkantnyugdijambòl fizetem vagy ha kifizetem akkor nem tudom a számlát fizetni vagy enni nem eszünk legfejebb olcso párizsit vagy vajas kenyeret ami nem táplálò szemètsèg!!! 32èves anya aki szoptat

2013. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!